Volledig programma

Zaterdag 30 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Prins Bernhard 4 - SDC Putten 12Co
14:30EFC '58 5 - Zwart Wit '63 5Co
14:30NSC Nijkerk 5 - Rood-Wit '58 4Co
15:00Zeewolde 7 - Hoevelaken 7Co
15:00Elspeet 4 - DVS '33 Ermelo 9Co
Zaterdag 06 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - NSC Nijkerk 5Co
14:30Zwart Wit '63 5 - Hulshorst 4Co
14:30Rood-Wit '58 4 - EFC '58 5Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Prins Bernhard 4Co
14:30SDC Putten 12 - Zeewolde 7Co
Zaterdag 13 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Elspeet 4 - EFC '58 6Vr
Zaterdag 20 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Rood-Wit '58 4 - DVS '33 Ermelo 9Co
14:30Hulshorst 4 - Prins Bernhard 4Co
14:30EFC '58 5 - SDC Putten 12Co
14:30Zwart Wit '63 5 - Hoevelaken 7Co
15:00Zeewolde 7 - Elspeet 4Co
Zaterdag 27 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - EFC '58 5Co
14:30Prins Bernhard 4 - Zeewolde 7Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - NSC Nijkerk 5Co
14:30SDC Putten 12 - Rood-Wit '58 4Co
15:00Elspeet 4 - Hulshorst 4Co
Zaterdag 04 december 2021
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Zwart Wit '63 5 - SDC Putten 12Co
14:30EFC '58 5 - Prins Bernhard 4Co
14:30Hulshorst 4 - Hoevelaken 7Co
14:30NSC Nijkerk 5 - Elspeet 4Co
15:00Zeewolde 7 - DVS '33 Ermelo 9Co
Zaterdag 11 december 2021
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - Rood-Wit '58 4Co
14:30Prins Bernhard 4 - NSC Nijkerk 5Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - EFC '58 5Co
14:30SDC Putten 12 - Hulshorst 4Co
15:00Elspeet 4 - Zwart Wit '63 5Co
Zaterdag 29 januari 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Rood-Wit '58 4 - Zwart Wit '63 5Co
14:30Hulshorst 4 - DVS '33 Ermelo 9Co
14:30SDC Putten 12 - Hoevelaken 7Co
14:30Prins Bernhard 4 - Elspeet 4Co
15:00Zeewolde 7 - NSC Nijkerk 5Co
Zaterdag 05 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Zwart Wit '63 5 - Prins Bernhard 4Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Hoevelaken 7Co
14:30NSC Nijkerk 5 - EFC '58 5Co
15:00Zeewolde 7 - Hulshorst 4Co
15:00Elspeet 4 - Rood-Wit '58 4Co
Zaterdag 12 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - Zwart Wit '63 5Co
14:30Rood-Wit '58 4 - Zeewolde 7Co
14:30Hulshorst 4 - NSC Nijkerk 5Co
14:30SDC Putten 12 - DVS '33 Ermelo 9Co
14:30EFC '58 5 - Elspeet 4Co
Zaterdag 05 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Zwart Wit '63 5 - EFC '58 5Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Rood-Wit '58 4Co
14:30NSC Nijkerk 5 - SDC Putten 12Co
15:00Zeewolde 7 - Prins Bernhard 4Co
15:00Elspeet 4 - Hoevelaken 7Co
Zaterdag 12 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30SDC Putten 12 - Elspeet 4Co
14:30Hulshorst 4 - Zwart Wit '63 5Co
14:30Rood-Wit '58 4 - NSC Nijkerk 5Co
14:30EFC '58 5 - Zeewolde 7Co
14:30Prins Bernhard 4 - DVS '33 Ermelo 9Co
Zaterdag 19 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - SDC Putten 12Co
14:30NSC Nijkerk 5 - Zeewolde 7Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Hulshorst 4Co
14:30Zwart Wit '63 5 - Rood-Wit '58 4Co
15:00Elspeet 4 - Prins Bernhard 4Co
Zaterdag 26 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30NSC Nijkerk 5 - DVS '33 Ermelo 9Co
14:30Hulshorst 4 - SDC Putten 12Co
14:30EFC '58 5 - Hoevelaken 7Co
14:30Prins Bernhard 4 - Rood-Wit '58 4Co
15:00Zeewolde 7 - Zwart Wit '63 5Co
Zaterdag 02 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - Prins Bernhard 4Co
14:30Rood-Wit '58 4 - Hulshorst 4Co
14:30SDC Putten 12 - EFC '58 5Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Zeewolde 7Co
14:30Zwart Wit '63 5 - Elspeet 4Co
Zaterdag 09 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30Hulshorst 4 - Elspeet 4Co
14:30NSC Nijkerk 5 - Hoevelaken 7Co
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Zwart Wit '63 5Co
14:30Rood-Wit '58 4 - SDC Putten 12Co
14:30Prins Bernhard 4 - EFC '58 5Co
Zaterdag 23 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type
13:00Hoevelaken 7 - Hulshorst 4Co
14:30SDC Putten 12 - Prins Bernhard 4Co
14:30EFC '58 5 - DVS '33 Ermelo 9Co
14:30Zwart Wit '63 5 - NSC Nijkerk 5Co
15:00Elspeet 4 - Zeewolde 7Co
Zaterdag 14 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Elspeet 4Co
14:30NSC Nijkerk 5 - Prins Bernhard 4Co
14:30Hulshorst 4 - EFC '58 5Co
15:00Zeewolde 7 - SDC Putten 12Co
16:15Rood-Wit '58 4 - Hoevelaken 7Co
  • Axxent Groep
  • Koekman
  • Ho Wah
  • Wuestman
  • ABC
  • Plus van der Horst
  • Bakkerij tstoepje
  • VSS Meat
  • KoetsierMedia
  • Bestisol
  • HopInterieurs
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Kok Timmerbedrijf
  • ZeevatHypotheken
  • De Zuyderzee
  • Optiekhuys Elspeet
  • Bidfood
  • FysioHolland
  • Bloemenhuus
  • HuisvestingNL
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Uddelaer Sportbier
  • Cash Consult
  • Koks meubelhuis
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • Bakker Piet
  • Notariaat Pieltjes
  • Drogisterij De Brink
  • Franken Elspeet
  • Pdr verhuur
  • BalanceBV
  • Acc'nt
  • xr design
  • VanDenHoornOccasions
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • HGS Elspeet
  • Haklander
  • intersport

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo_axxentgroup-vierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png