Volledig programma

Zaterdag 22 februari 2020
Aanvang Wedstrijd Type
09:15Elspeet JO10-1 - vv Emst JO10-1Vr
09:45Hoevelaken JO10-2 - FC Horst JO10-4MCo
Zaterdag 07 maart 2020
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Hoevelaken JO10-2 - Nunspeet JO10-4Co
09:00Hulshorst JO10-1 - Hierden JO10-1Co
09:15Elspeet JO10-1 - VVOG JO10-3Co
09:45Sparta Nijkerk JO10-4 - FC Horst JO10-4MCo
10:00Veluwse Boys JO10-1G - SDC Putten JO10-3Co
Zaterdag 14 maart 2020
Aanvang Wedstrijd Type
09:00Hierden JO10-1 - Sparta Nijkerk JO10-4Co
09:15Elspeet JO10-1 - Hulshorst JO10-1Co
09:30SDC Putten JO10-3 - Hoevelaken JO10-2Co
09:45Nunspeet JO10-4 - Unicum JO10-4Co
10:15VVOG JO10-3 - Veluwse Boys JO10-1GCo
Zaterdag 28 maart 2020
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Hoevelaken JO10-2 - Hulshorst JO10-1Co
09:00FC Horst JO10-4M - VVOG JO10-3Co
09:45Nunspeet JO10-4 - Sparta Nijkerk JO10-4Co
10:00Veluwse Boys JO10-1G - Elspeet JO10-1Co
11:00Unicum JO10-4 - Hierden JO10-1Co
Zaterdag 04 april 2020
Aanvang Wedstrijd Type
09:00Hulshorst JO10-1 - Nunspeet JO10-4Co
09:15Elspeet JO10-1 - Unicum JO10-4Co
09:30SDC Putten JO10-3 - FC Horst JO10-4MCo
09:45Sparta Nijkerk JO10-4 - Hoevelaken JO10-2Co
10:30Hierden JO10-1 - Veluwse Boys JO10-1GCo
Zaterdag 18 april 2020
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Hoevelaken JO10-2 - Veluwse Boys JO10-1GCo
09:45Sparta Nijkerk JO10-4 - Hulshorst JO10-1Co
09:45Nunspeet JO10-4 - Hierden JO10-1Co
10:15VVOG JO10-3 - SDC Putten JO10-3Co
11:00Unicum JO10-4 - FC Horst JO10-4MCo
Zaterdag 09 mei 2020
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Hoevelaken JO10-2 - VVOG JO10-3Co
09:00FC Horst JO10-4M - Nunspeet JO10-4Co
09:00Hulshorst JO10-1 - SDC Putten JO10-3Co
09:15Elspeet JO10-1 - Sparta Nijkerk JO10-4Co
10:00Veluwse Boys JO10-1G - Unicum JO10-4Co
Zaterdag 16 mei 2020
Aanvang Wedstrijd Type
09:00Hulshorst JO10-1 - Veluwse Boys JO10-1GCo
09:00Hierden JO10-1 - FC Horst JO10-4MCo
09:15Elspeet JO10-1 - Hoevelaken JO10-2Co
09:30SDC Putten JO10-3 - Nunspeet JO10-4Co
10:45VVOG JO10-3 - Unicum JO10-4Co
Zaterdag 23 mei 2020
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Hoevelaken JO10-2 - Hierden JO10-1Co
09:00FC Horst JO10-4M - Elspeet JO10-1Co
09:45Nunspeet JO10-4 - VVOG JO10-3Co
10:00Veluwse Boys JO10-1G - Sparta Nijkerk JO10-4Co
11:00Unicum JO10-4 - SDC Putten JO10-3Co
  • KarssenSport
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Drogisterij De Brink
  • Ho Wah
  • Pdr verhuur
  • Haklander
  • Wuestman
  • FysioHolland
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Bidfood
  • B van de Steeg
  • HGS Elspeet
  • Bakkerij tstoepje
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Rabobank
  • ZeevatHypotheken
  • Bakker Piet
  • Notariaat Pieltjes
  • xr design
  • Bestisol
  • Optiekhuys Elspeet
  • ABC
  • Acc'nt
  • HopInterieurs
  • Dutch Days
  • Plus van der Horst
  • Cash Consult
  • Kok Timmerbedrijf
  • Koks meubelhuis
  • Bloemenhuus
  • VSS Meat
  • Franken Elspeet
  • intersport

Hoofdsponsor

balancev2.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank.png

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo-balance-bvverkleind.png
rabobank-logo.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png