Alle uitslagen

Zaterdag 01 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30SDC Putten 9 - VVOG 8Co
14:30DVS'33 Ermelo 6 - Prins Bernhard 3Co1 - 2
Donderdag 30 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Nunspeet 6 - DVS'33 Ermelo 6Co4 - 3
Zaterdag 25 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00VVOG 8 - DVS'33 Ermelo 6Co
13:00Nunspeet 6 - Zeewolde 9Co2 - 3
13:30EFC '58 8 - Elspeet 3Co4 - 1
Dinsdag 21 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00VVOG 8 - EFC '58 8Co3 - 2
Zaterdag 18 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 6 - Hierden 7Co0 - 0
12:30VVOG 8 - Prins Bernhard 3Co5 - 3
12:00EFC '58 8 - Nunspeet 6Co2 - 4
14:30SDC Putten 9 - Zeewolde 9Co3 - 2
14:30Zwart Wit '63 5 - Hulshorst 3Co0 - 8
Zaterdag 11 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Hierden 7 - Elspeet 3Co3 - 7
12:30Zeewolde 9 - Zwart Wit '63 5Co2 - 0
13:30Prins Bernhard 3 - EFC '58 8Co5 - 2
14:30Hulshorst 3 - DVS'33 Ermelo 6Co3 - 1
14:45Nunspeet 6 - SDC Putten 9Co1 - 1
Zaterdag 04 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30EFC '58 8 - VVOG 8Co7 - 2
13:30Prins Bernhard 3 - Hulshorst 3Co2 - 2
Dinsdag 30 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Hulshorst 3 - SDC Putten 9Co-
Donderdag 25 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Hierden 7 - Hulshorst 3Co0 - 2
Zaterdag 20 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:30Prins Bernhard 3 - Elspeet 3Co1 - 1
14:30SDC Putten 9 - EFC '58 8Co4 - 3
14:30Hulshorst 3 - Zeewolde 9Co0 - 2
14:45Hierden 7 - Zwart Wit '63 5Co0 - 0
14:30Nunspeet 6 - VVOG 8Co5 - 3
Zaterdag 13 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - Nunspeet 6Co4 - 0
12:30Zeewolde 9 - Hierden 7Co2 - 0
Woensdag 10 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00VVOG 8 - Zeewolde 9Co2 - 8
Zaterdag 06 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:30Prins Bernhard 3 - Zwart Wit '63 5Co3 - 2
Woensdag 03 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:45Zwart Wit '63 5 - VVOG 8Co4 - 3
Zaterdag 30 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - Hulshorst 3Co4 - 1
14:30Zwart Wit '63 5 - Hierden 7Co2 - 3
Zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - VVOG 8Co6 - 0
12:30DVS'33 Ermelo 6 - EFC '58 8Co9 - 4
12:00Zeewolde 9 - Prins Bernhard 3Co7 - 0
14:30Hierden 7 - SDC Putten 9Co
14:30Zwart Wit '63 5 - Nunspeet 6Co4 - 3
Zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30SDC Putten 9 - Elspeet 3Co0 - 2
12:30EFC '58 8 - Zwart Wit '63 5Co2 - 5
Zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Nunspeet 6 - Hulshorst 3Co1 - 3
12:30DVS'33 Ermelo 6 - Elspeet 3Co4 - 1
13:15Zeewolde 9 - EFC '58 8Co13 - 1
14:30Hierden 7 - Prins Bernhard 3Co9 - 0
Zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - Zwart Wit '63 5Co0 - 1
13:00EFC '58 8 - Hulshorst 3Co2 - 4
14:30SDC Putten 9 - DVS'33 Ermelo 6Co1 - 3
14:45Nunspeet 6 - Hierden 7Co2 - 1
Zaterdag 24 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Zeewolde 9 - Elspeet 3Co3 - 0
13:30Prins Bernhard 3 - SDC Putten 9Co0 - 2
14:30Hulshorst 3 - VVOG 8Co3 - 1
14:30Hierden 7 - EFC '58 8Co4 - 2
14:30Zwart Wit '63 5 - DVS'33 Ermelo 6Co5 - 2
Zaterdag 17 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Prins Bernhard 3 - VVOG 8Co2 - 1
14:30SDC Putten 9 - Zwart Wit '63 5Co1 - 0
13:00Elspeet 3 - sc. Klarenbeek2Vr0 - 5
Zaterdag 10 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 3 - Hierden 7Co4 - 0
15:00De Kieviten 3 - Sparta Nijkerk O23-3Be0 - 3
Zaterdag 03 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 6 - Zeewolde 9Co2 - 4
14:30VVOG 8 - Hierden 7Co3 - 1
14:30Nunspeet 6 - Prins Bernhard 3Co4 - 2
Zaterdag 27 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Nunspeet 6 - Elspeet 3Co2 - 0
12:30Prins Bernhard 3 - DVS'33 Ermelo 6Co0 - 2
14:30SDC Putten 9 - Hulshorst 3Co1 - 3
14:30Hierden 7 - Zeewolde 9Co1 - 6
Zaterdag 13 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30SVV '56 2 - SVZW 10Be2 - 2(3 -
Woensdag 20 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:30Victoria Boys 3 - Robur et Velocitas O23-2Be0 - 2
Zaterdag 16 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30VDZ O23-1 - Groen Wit'62 7Be2 - 2(4 -
12:30VVOG 8 - Nunspeet 6Co1 - 5
12:00EFC '58 8 - Prins Bernhard 3Co0 - 5
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Elspeet 3Be4 - 0
12:00Elistha O23-1 - Sportclub Groessen 5 (zat)Be1 - 4
12:00Zwolsche Boys 7 - Nunspeet 7Be2 - 1
11:30De Gazelle 2 - DES 4Be4 - 5
12:30DVS'33 Ermelo 11 - Zeewolde 10Be1 - 3
12:30HHC Hardenberg 16 - DVC Dedemsvaart 5Be2 - 1
12:00Hulzense Boys 5 - Koninklijke UD 3Be7 - 1
12:00Swift '64 7 - DOS Kampen 11Be4 - 0
13:00DUNO D 3 - Uchta 4Be4 - 2
14:30Enter Vooruit 6 - Drienerlo 6Be5 - 2
14:30Gorssel 3 - Warnsveldse Boys 2Be2 - 1
14:30IJVV 11 - SVI 6Be6 - 4
14:00Jonker Boys 2 - Union O23-2Be1 - 4
14:30SDOUC 3 - DZC '68 10Be2 - 2(3 -
14:30WHC 6 - Noord Veluwe Boys 2Be2 - 1
15:00Avanti W. 4 - Achilles '12 5Be1 - 0
13:00Concordia-W 5 - DVV O23-1Be3 - 6
14:45avc Heracles 4 - HHC Hardenberg 14Be8 - 0
16:15WSV 4 - VIOS V. 4Be2 - 4
15:00Victoria '28 3 - Tubantia 8Be1 - 1(3 -
14:30ATC '65 9 - Avanti W. 5Be4 - 2
17:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 - ESA 35+2Be9 - 5
14:30Nieuwleusen SV 9 - WVF O23-1Be0 - 10
15:00Concordia-W 3 - DZC '68 9Be2 - 1
16:00Sportclub Overdinkel 2 - SDC '12 7Be5 - 0
Woensdag 13 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00DOS '37 6 - SVZW 13Be4 - 2
Zaterdag 09 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 6 - Hulshorst 3Co0 - 5
14:30SDC Putten 9 - Nunspeet 6Co1 - 4
14:30Zwart Wit '63 5 - Zeewolde 9Co4 - 2
Zaterdag 02 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:45Zeewolde 9 - SDC Putten 9Co1 - 2
14:30Hulshorst 3 - Zwart Wit '63 5Co5 - 2
14:30Hierden 7 - DVS'33 Ermelo 6Co1 - 5
14:30Nunspeet 6 - EFC '58 8Co6 - 0
Dinsdag 28 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Go Ahead Kampen 6 - SVI 8Be5 - 6
Zaterdag 25 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 3 - Prins Bernhard 3Co3 - 1
12:45Zeewolde 9 - Hulshorst 3Co2 - 4
11:00EFC '58 8 - SDC Putten 9Co2 - 3
Donderdag 23 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Uchta 2 - SKV 6Be2 - 2(1 -
Zaterdag 18 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:00Elspeet 3 - SV Twello 2Vr4 - 6
14:15Zeewolde 9 - Nunspeet 6Co2 - 3
Zaterdag 11 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 3 - EFC '58 8Co9 - 3
12:30DVS'33 Ermelo 6 - Nunspeet 6Co0 - 3
12:15VVOG 8 - SDC Putten 9Co3 - 4
14:30Hulshorst 3 - Hierden 7Co9 - 1
14:30Zwart Wit '63 5 - Prins Bernhard 3Co2 - 1
Woensdag 08 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Nieuwleusen SV 9 - SVI 5Be4 - 2
Zaterdag 04 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30VVOG 8 - Elspeet 3Co5 - 1
12:30EFC '58 8 - DVS'33 Ermelo 6Co1 - 3
13:30Prins Bernhard 3 - Zeewolde 9Co2 - 2
14:30SDC Putten 9 - Hierden 7Co6 - 1
15:00Nunspeet 6 - Zwart Wit '63 5Co4 - 1
Zaterdag 28 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - SDC Putten 9Co2 - 0
12:30DVS'33 Ermelo 6 - VVOG 8Co1 - 5
14:30Hulshorst 3 - Prins Bernhard 3Co5 - 0
14:30Zwart Wit '63 5 - EFC '58 8Co1 - 3
Dinsdag 24 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00SVV '56 4 - HHC Hardenberg 14Be1 - 6
Zaterdag 21 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:00Elspeet 3 - Nunspeet 8Be2 - 1
12:00Zwolsche Boys 7 - DOS Kampen 10Be4 - 2
12:30DVS'33 Ermelo 11 - Sparta Nijkerk 10Be6 - 0
12:30HHC Hardenberg 16 - ASC '62 4Be3 - 3(4 -
12:30Hulzense Boys 5 - v.v. Hellendoorn 5Be1 - 0
12:30Hulzense Boys 7 - Enter Vooruit 6Be2 - 8
14:30Swift '64 7 - asv Dronten 7Be5 - 0
12:30SVZW 13 - Vroomshoopse Boys 4Be3 - 2
13:00De Gazelle 2 - Colmschate '33 3Be5 - 1
14:30SDC Putten 11 - Zeewolde 10Be2 - 2(2 -
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Veensche Boys 7Be9 - 0
14:30DOS '37 5 - SVZW 10Be1 - 6
14:30SVV '56 3 - DVC Dedemsvaart 5Be1 - 3
14:30IJVV 11 - WVF 13Be2 - 1
14:30Den Ham 5 - SVV '56 2Be2 - 4
14:30DES 4 - Excelsior '31 7Be2 - 1
14:30DOS Kampen 11 - WVF 11Be3 - 1
14:30Nieuwleusen SV 9 - SVI 5Be
14:30Lemele 3 - WHC 6Be0 - 2
14:30VSCO '61 7 - Nunspeet 7Be2 - 2(4 -
14:30WVF O23-1 - IJVV 10Be2 - 0
14:30Oene 4 - Koninklijke UD 3Be2 - 6
15:00Sparta Nijkerk O23-3 - SDC Putten 10Be4 - 2
14:30Nunspeet 6 - Noord Veluwe Boys 2Be3 - 7
15:00SVI 6 - Lemele 4Be6 - 1
15:00Colmschate '33 2 - VIOS V. 4Be1 - 3
Donderdag 19 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Juventa '12 5 - DOS '37 6Be1 - 2
Zaterdag 14 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - DVS'33 Ermelo 6Co4 - 2
12:30VVOG 8 - Zwart Wit '63 5Co4 - 2
12:30EFC '58 8 - Zeewolde 9Co0 - 8
13:30Prins Bernhard 3 - Hierden 7Co1 - 4
15:00Hulshorst 3 - Nunspeet 6Co3 - 2
Zaterdag 07 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Zwart Wit '63 5 - Elspeet 3Co0 - 6
12:30DVS'33 Ermelo 6 - SDC Putten 9Co1 - 4
15:30Zeewolde 9 - VVOG 8Co6 - 0
14:30Hulshorst 3 - EFC '58 8Co8 - 1
14:30Hierden 7 - Nunspeet 6Co3 - 5
Zaterdag 30 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:30Elspeet 3 - Zeewolde 9Co1 - 0
14:45DVS'33 Ermelo 6 - Zwart Wit '63 5Co4 - 0
12:30VVOG 8 - Hulshorst 3Co3 - 5
12:30EFC '58 8 - Hierden 7Co2 - 1
14:30SDC Putten 9 - Prins Bernhard 3Co7 - 1
Zaterdag 23 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Hulshorst 3 - Elspeet 3Co1 - 3
14:30Hierden 7 - VVOG 8Co5 - 5
13:30Prins Bernhard 3 - Nunspeet 6Co3 - 8
13:15Zeewolde 9 - DVS'33 Ermelo 6Co4 - 4
14:30Zwart Wit '63 5 - SDC Putten 9Co4 - 3
Zaterdag 16 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:30Robur et Velocitas 2 - Elspeet 3Be1 - 3
16:00csv Apeldoorn 8 - SDS' 55 4Be1 - 1
Zaterdag 09 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:30csv Apeldoorn 8 - Robur et Velocitas 2Be2 - 5
Woensdag 06 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00SDS' 55 4 - Elspeet 3Be1 - 3
Zaterdag 02 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Elspeet 3 - csv Apeldoorn 8Be2 - 1
15:45Robur et Velocitas 2 - SDS' 55 4Be0 - 1
Zaterdag 26 augustus 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - csv Apeldoorn 11Vr2 - 1
 
  • HuisvestingNL
  • VanAsselt
  • KoetsierMedia
  • Franken Elspeet
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Bestisol
  • Notariaat Pieltjes
  • BalanceBV
  • Bidfood
  • VSS Meat
  • Haklander
  • Drogisterij De Brink
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • E.KoetsierDienstverlening
  • Cash Consult
  • Calumma
  • RidderhofEnStelwagen
  • ZeevatHypotheken
  • Pdr verhuur
  • xr design
  • Ho Wah
  • VanDenHoornOccasions
  • WitteveenSchildersbedrijf
  • Optiekhuys Elspeet
  • Koekman
  • Koks meubelhuis
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • BronkhorstElektra
  • Bakker Piet
  • HopInterieurs
  • Axxent
  • VeluwseAssociatie
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Wuestman
  • De Zuyderzee
  • Plus van der Horst
  • HGS Elspeet
  • ABC
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • Bloemenhuus
  • Baanmeesters
  • intersport
  • Kok Timmerbedrijf

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
axxentvierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_logo_social_media_location_10710161.png