Alle uitslagen

Woensdag 05 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30csv Apeldoorn 8 - SDC Putten 11Co6 - 6
Zaterdag 01 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - SDC Putten 11Co1 - 1
12:30Stroe 5 - DVS '33 Ermelo 9Co0 - 7
14:30Elspeet 4 - VVOG 9Co3 - 1
Donderdag 30 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00Prins Bernhard 4 - DVS '33 Ermelo 9Co1 - 5
Woensdag 29 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00VVOG 9 - Stroe 5Co4 - 0
Zaterdag 25 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30EFC '58 4 - SDC Putten 11Co4 - 1
Zaterdag 18 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Hoevelaken 11 - Elspeet 4Co2 - 7
13:00EFC '58 4 - Stroe 5Co9 - 0
14:30DVS '33 Ermelo 9 - DVS'33 Ermelo 8Co15 - 0
14:30VVOG 9 - Prins Bernhard 4Co9 - 1
14:30Rood-Wit '58 4 - De Veluwse Boys 3Co3 - 0
Woensdag 15 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00De Veluwse Boys 3 - VVOG 9Co3 - 6
Zaterdag 11 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - EFC '58 4Co2 - 3
12:30SDC Putten 11 - DVS '33 Ermelo 9Co2 - 1
14:30Prins Bernhard 4 - Rood-Wit '58 4Co2 - 4
14:30Stroe 5 - Hoevelaken 11Co3 - 1
13:00De Veluwse Boys 3 - csv Apeldoorn 8Co2 - 0
Zaterdag 04 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Stroe 5 - Elspeet 4Co0 - 7
14:30SDC Putten 11 - Rood-Wit '58 4Co4 - 2
12:30VVOG 9 - EFC '58 4Co6 - 2
Donderdag 25 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30De Veluwse Boys 3 - Prins Bernhard 4Co5 - 2
Dinsdag 23 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:30De Veluwse Boys 3 - SDC Putten 11Co5 - 1
Zaterdag 20 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - EFC '58 4Co1 - 5
14:30Prins Bernhard 4 - Hoevelaken 11Co10 - 1
16:00csv Apeldoorn 8 - Rood-Wit '58 4Co6 - 0
Zaterdag 13 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Elspeet 4Co3 - 2
12:30DVS'33 Ermelo 8 - csv Apeldoorn 8Co2 - 9
13:00Hoevelaken 11 - De Veluwse Boys 3Co2 - 3
13:00EFC '58 4 - Prins Bernhard 4Co9 - 0
14:30SDC Putten 11 - Stroe 5Co4 - 1
14:30VVOG 9 - Rood-Wit '58 4Co7 - 1
Zaterdag 06 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - SDC Putten 11Co0 - 2
14:30Rood-Wit '58 4 - Hoevelaken 11Co6 - 2
14:30Stroe 5 - DVS'33 Ermelo 8Co0 - 4
15:00De Veluwse Boys 3 - EFC '58 4Co1 - 4
15:30csv Apeldoorn 8 - VVOG 9Co3 - 3
Zaterdag 30 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - Hoevelaken 11Co3 - 2
15:00De Veluwse Boys 3 - Rood-Wit '58 4Co4 - 2
14:30DVS '33 Ermelo 9 - EFC '58 4Co1 - 3
11:45VVOG 9 - SDC Putten 11Co2 - 2
15:30csv Apeldoorn 8 - DVS'33 Ermelo 8Co1 - 2
Zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - Elspeet 4Co3 - 3
13:00Hoevelaken 11 - VVOG 9Co0 - 10
13:00EFC '58 4 - Rood-Wit '58 4Co5 - 3
14:30SDC Putten 11 - Prins Bernhard 4Co3 - 0
14:30DVS '33 Ermelo 9 - De Veluwse Boys 3Co8 - 0
15:00Stroe 5 - csv Apeldoorn 8Co2 - 8
Zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - Stroe 5Co3 - 1
14:30Rood-Wit '58 4 - DVS '33 Ermelo 9Co1 - 3
14:30Prins Bernhard 4 - DVS'33 Ermelo 8Co2 - 4
16:00csv Apeldoorn 8 - Hoevelaken 11Co7 - 0
Zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - csv Apeldoorn 8Co3 - 2
12:30DVS'33 Ermelo 8 - De Veluwse Boys 3Co6 - 1
13:00EFC '58 4 - Hoevelaken 11Co6 - 1
14:30DVS '33 Ermelo 9 - VVOG 9Co1 - 1
14:30Stroe 5 - Prins Bernhard 4Co1 - 3
Zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Prins Bernhard 4 - Elspeet 4Co2 - 0
13:00Hoevelaken 11 - DVS '33 Ermelo 9Co0 - 6
14:30Rood-Wit '58 4 - DVS'33 Ermelo 8Co2 - 2
16:00csv Apeldoorn 8 - EFC '58 4Co3 - 4
Zaterdag 24 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - VVOG 9Co1 - 5
14:30SDC Putten 11 - Hoevelaken 11Co10 - 1
14:30Prins Bernhard 4 - csv Apeldoorn 8Co0 - 1
14:30Stroe 5 - Rood-Wit '58 4Co3 - 6
14:30Elspeet 4 - Veluwse Boys 3Co -
Zaterdag 17 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30VVOG 9 - csv Apeldoorn 8Co2 - 1
13:00Hoevelaken 11 - Prins Bernhard 4Co3 - 6
14:30De Veluwse Boys 3 - Stroe 5Co4 - 2
Zaterdag 10 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30De Veluwse Boys 3 - Elspeet 4Co2 - 4
13:00Hoevelaken 11 - SDC Putten 11Co0 - 16
14:30Rood-Wit '58 4 - EFC '58 4Co1 - 5
12:30DVS'33 Ermelo 8 - DVS '33 Ermelo 9Co2 - 2
14:30Prins Bernhard 4 - VVOG 9Co1 - 3
Zaterdag 03 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Rood-Wit '58 4 - Elspeet 4Co0 - 7
13:00Hoevelaken 11 - DVS'33 Ermelo 8Co2 - 2
15:30csv Apeldoorn 8 - DVS '33 Ermelo 9Co1 - 4
Zaterdag 27 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - DVS '33 Ermelo 9Co0 - 2
14:30Rood-Wit '58 4 - VVOG 9Co2 - 6
14:30Prins Bernhard 4 - EFC '58 4Co1 - 5
14:30Stroe 5 - SDC Putten 11Co0 - 3
15:00De Veluwse Boys 3 - Hoevelaken 11Co4 - 0
15:30csv Apeldoorn 8 - DVS'33 Ermelo 8Co
Zaterdag 16 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30SDC Putten 11 - Elspeet 4Co5 - 2
13:00Hoevelaken 11 - Rood-Wit '58 4Co1 - 8
14:30Stroe 5 - EFC '58 4Co1 - 6
Zaterdag 09 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30VVOG 9 - Elspeet 4Co3 - 2
13:00Hoevelaken 11 - Stroe 5Co0 - 4
13:00EFC '58 4 - DVS'33 Ermelo 8Co5 - 3
14:30DVS '33 Ermelo 9 - SDC Putten 11Co3 - 2
14:30Rood-Wit '58 4 - Prins Bernhard 4Co3 - 4
14:30csv Apeldoorn 8 - De Veluwse Boys 3Co6 - 1
Zaterdag 02 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:00SDC Putten 11 - csv Apeldoorn 8Co2 - 4
Zaterdag 25 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00EFC '58 4 - Elspeet 4Co3 - 1
14:30SDC Putten 11 - DVS'33 Ermelo 8Co3 - 3
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Stroe 5Co3 - 0
14:30VVOG 9 - De Veluwse Boys 3Co4 - 1
14:30Rood-Wit '58 4 - csv Apeldoorn 8Co0 - 6
Zaterdag 11 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - Stroe 5Co7 - 1
13:00EFC '58 4 - De Veluwse Boys 3Co6 - 2
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Prins Bernhard 4Co7 - 2
Zaterdag 04 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:30Elspeet 4 - DVS'33 Ermelo 8Co1 - 1
14:30VVOG 9 - Hoevelaken 11Co3 - 0
14:30Prins Bernhard 4 - SDC Putten 11Co2 - 3
15:00De Veluwse Boys 3 - DVS '33 Ermelo 9Co0 - 5
15:30csv Apeldoorn 8 - Stroe 5Co3 - 1
Zaterdag 28 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30DVS'33 Ermelo 8 - Prins Bernhard 4Co10 - 2
13:00Hoevelaken 11 - csv Apeldoorn 8Co0 - 9
13:00EFC '58 4 - VVOG 9Co6 - 3
14:30SDC Putten 11 - De Veluwse Boys 3Co1 - 2
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Rood-Wit '58 4Co5 - 1
Zaterdag 21 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Stroe 5 - VVOG 9Co2 - 10
Zaterdag 14 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00csv Apeldoorn 8 - Elspeet 4Co2 - 1
13:00Hoevelaken 11 - EFC '58 4Co3 - 10
14:30VVOG 9 - DVS '33 Ermelo 9Co4 - 3
14:30Rood-Wit '58 4 - SDC Putten 11Co0 - 5
14:30Prins Bernhard 4 - Stroe 5Co3 - 0
15:00De Veluwse Boys 3 - DVS'33 Ermelo 8Co1 - 5
Zaterdag 07 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - Prins Bernhard 4Co8 - 1
12:30DVS'33 Ermelo 8 - Rood-Wit '58 4Co2 - 3
13:00EFC '58 4 - csv Apeldoorn 8Co2 - 4
14:30SDC Putten 11 - VVOG 9Co0 - 6
14:30DVS '33 Ermelo 9 - Hoevelaken 11Co7 - 0
14:30Stroe 5 - De Veluwse Boys 3Co1 - 1
Zaterdag 30 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00EFC '58 4 - DVS '33 Ermelo 9Co2 - 6
14:30VVOG 9 - DVS'33 Ermelo 8Co3 - 1
14:30Rood-Wit '58 4 - Stroe 5Co7 - 2
15:30csv Apeldoorn 8 - Prins Bernhard 4Co6 - 0
Zaterdag 23 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 4 - Rood-Wit '58 4Co4 - 2
12:30DVS'33 Ermelo 8 - Hoevelaken 11Co8 - 0
14:30SDC Putten 11 - EFC '58 4Co2 - 6
14:30DVS '33 Ermelo 9 - csv Apeldoorn 8Co3 - 5
14:30Prins Bernhard 4 - De Veluwse Boys 3Co1 - 1
Zaterdag 16 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30SDC Putten 10 - Elspeet 4Be4 - 0
14:30Rood-Wit '58 4 - EFC '58 6Be0 - 2
Zaterdag 09 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30EFC '58 6 - Elspeet 4Be4 - 0
14:30Rood-Wit '58 4 - SDC Putten 10Be2 - 1
Zaterdag 02 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 4 - Rood-Wit '58 4Be3 - 0
14:30SDC Putten 10 - EFC '58 6Be5 - 3
 
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • De Zuyderzee
  • VanAsselt
  • BalanceBV
  • intersport
  • Cash Consult
  • BronkhorstElektra
  • Baanmeesters
  • ABC
  • Notariaat Pieltjes
  • xr design
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Optiekhuys Elspeet
  • RidderhofEnStelwagen
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • Drogisterij De Brink
  • Franken Elspeet
  • Pdr verhuur
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • VanDenHoornOccasions
  • VeluwseAssociatie
  • KoetsierMedia
  • E.KoetsierDienstverlening
  • Bloemenhuus
  • Ho Wah
  • Bidfood
  • Bestisol
  • HopInterieurs
  • Koekman
  • Doeg
  • Axxent
  • Calumma
  • ZeevatHypotheken
  • HuisvestingNL
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • Bakker Piet
  • VSS Meat
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • Koks meubelhuis
  • WitteveenSchildersbedrijf
  • Plus van der Horst
  • Haklander
  • Kok Timmerbedrijf
  • HGS Elspeet

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
axxentvierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_logo_social_media_location_10710161.png