Alle uitslagen

Zaterdag 25 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30EFC '58 7 - Oene 4Co3 - 0
14:30VIOS V. 3 - csv Apeldoorn 12Co1 - 3
12:00Nunspeet 8 - EZC '84 4Co0 - 2
Zaterdag 18 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Oene 4 - Elspeet 5Co1 - 3
12:00EZC '84 4 - SP Teuge 6Co1 - 2
13:30csv Apeldoorn 12 - KCVO 2Co5 - 9
14:30VIOS V. 3 - Nunspeet 8Co3 - 5
15:45SEH 6 - EFC '58 7Co0 - 6
Zaterdag 11 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30EFC '58 7 - VIOS V. 3Co1 - 3
14:30Elspeet 5 - SEH 6Co10 - 1
14:30KCVO 2 - EZC '84 4Co1 - 4
15:00SP Teuge 6 - Oene 4Co4 - 2
15:30csv Apeldoorn 10 - csv Apeldoorn 12Co6 - 0
Zaterdag 04 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Oene 4 - csv Apeldoorn 12Co0 - 0
14:30Elspeet 5 - SP Teuge 6Co2 - 1
14:30EZC '84 4 - VIOS V. 3Co2 - 3
Zaterdag 20 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:15Nunspeet 8 - SEH 6Co6 - 1
14:30Elspeet 5 - EZC '84 4Co2 - 0
12:30SP Teuge 6 - csv Apeldoorn 12Co1 - 8
14:30KCVO 2 - csv Apeldoorn 10Co5 - 1
Woensdag 17 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00VIOS V. 3 - Oene 4Co4 - 1
Zaterdag 13 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:30csv Apeldoorn 12 - Elspeet 5Co2 - 3
12:00EZC '84 4 - EFC '58 7Co2 - 1
15:30SEH 6 - VIOS V. 3Co3 - 2
14:30Oene 4 - Nunspeet 8Co4 - 1
15:30csv Apeldoorn 10 - SP Teuge 6Co5 - 0
Zaterdag 06 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - csv Apeldoorn 10Co2 - 2
12:30EFC '58 7 - csv Apeldoorn 12Co7 - 2
15:00SP Teuge 6 - KCVO 2Co1 - 8
Zaterdag 30 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:30csv Apeldoorn 10 - Elspeet 5Co0 - 2
14:30Oene 4 - EFC '58 7Co6 - 3
Zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00KCVO 2 - Elspeet 5Co2 - 0
13:45csv Apeldoorn 12 - Nunspeet 8Co1 - 3
14:30Oene 4 - SEH 6Co3 - 2
15:30csv Apeldoorn 10 - EFC '58 7Co4 - 0
Zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30Nunspeet 8 - csv Apeldoorn 10Co1 - 1
12:30EFC '58 7 - KCVO 2Co0 - 6
14:45SEH 6 - EZC '84 4Co0 - 4
Zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00EZC '84 4 - Oene 4Co6 - 2
15:00SP Teuge 6 - EFC '58 7Co2 - 1
15:00csv Apeldoorn 10 - VIOS V. 3Co5 - 1
13:00csv Apeldoorn 12 - SEH 6Co9 - 1
14:30KCVO 2 - Nunspeet 8Co3 - 1
Zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00EFC '58 7 - Elspeet 5Co1 - 8
12:00Nunspeet 8 - SP Teuge 6Co1 - 2
14:30VIOS V. 3 - KCVO 2Co0 - 6
15:00SEH 6 - csv Apeldoorn 10Co1 - 2
Zaterdag 24 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00Nunspeet 8 - Elspeet 5Co3 - 2
15:00csv Apeldoorn 10 - Oene 4Co2 - 1
13:00csv Apeldoorn 12 - EZC '84 4Co4 - 1
15:00SP Teuge 6 - VIOS V. 3Co1 - 0
Woensdag 21 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
20:00KCVO 2 - SEH 6Co7 - 0
Zaterdag 17 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 5 - Oene 4Co3 - 2
12:30EFC '58 7 - SEH 6Co6 - 2
14:30KCVO 2 - csv Apeldoorn 12Co8 - 2
Zaterdag 03 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30VIOS V. 3 - Elspeet 5Co1 - 1
12:00EZC '84 4 - csv Apeldoorn 10Co1 - 0
12:00Nunspeet 8 - EFC '58 7Co2 - 3
15:15SEH 6 - SP Teuge 6Co0 - 2
14:30Oene 4 - KCVO 2Co0 - 5
Zaterdag 27 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - csv Apeldoorn 12Co6 - 1
12:15Nunspeet 8 - Oene 4Co3 - 2
12:30EFC '58 7 - EZC '84 4Co2 - 1
14:30VIOS V. 3 - SEH 6Co2 - 0
15:00SP Teuge 6 - csv Apeldoorn 10Co1 - 0
Zaterdag 20 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - sc. Klarenbeek 2VrAfgelast
Zaterdag 16 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30KCVO 2 - SP Teuge 6Co6 - 1
14:00SEH 6 - Nunspeet 8Co1 - 6
Zaterdag 09 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:15SEH 6 - Elspeet 5Co1 - 9
12:00EZC '84 4 - KCVO 2Co1 - 2
14:30csv Apeldoorn 12 - csv Apeldoorn 10Co0 - 2
14:30VIOS V. 3 - EFC '58 7Co3 - 2
14:30Oene 4 - SP Teuge 6Co2 - 4
Zaterdag 02 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00Nunspeet 8 - VIOS V. 3Co4 - 6
12:30SP Teuge 6 - EZC '84 4Co4 - 5
Zaterdag 25 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00EZC '84 4 - Elspeet 5Co3 - 1
17:30csv Apeldoorn 10 - KCVO 2Co1 - 4
17:30csv Apeldoorn 12 - SP Teuge 6Co2 - 1
Zaterdag 18 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30EZC '84 4 - csv Apeldoorn 12Co2 - 2
15:00csv Apeldoorn 10 - SEH 6Co11 - 1
Zaterdag 11 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00EZC '84 4 - Nunspeet 8Co6 - 2
14:30csv Apeldoorn 12 - EFC '58 7Co4 - 1
14:30Oene 4 - VIOS V. 3Co3 - 6
Zaterdag 04 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - KCVO 2Co4 - 2
12:00Nunspeet 8 - csv Apeldoorn 12Co4 - 4
13:00EFC '58 7 - csv Apeldoorn 10Co0 - 0
14:30VIOS V. 3 - EZC '84 4Co3 - 4
14:30SEH 6 - Oene 4Co2 - 5
Zaterdag 28 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00SP Teuge 6 - Elspeet 5Co2 - 4
12:00EZC '84 4 - SEH 6Co13 - 0
14:30csv Apeldoorn 10 - Nunspeet 8Co3 - 2
12:15csv Apeldoorn 12 - VIOS V. 3Co5 - 2
14:30KCVO 2 - EFC '58 7Co7 - 4
Zaterdag 14 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:30Nunspeet 8 - KCVO 2Co1 - 7
13:00EFC '58 7 - SP Teuge 6Co5 - 0
14:30VIOS V. 3 - csv Apeldoorn 10Co3 - 3
14:15SEH 6 - csv Apeldoorn 12Co1 - 0
14:30Oene 4 - EZC '84 4Co1 - 3
Zaterdag 07 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - EFC '58 7Co8 - 3
14:30csv Apeldoorn 12 - Oene 4Co8 - 0
14:30KCVO 2 - VIOS V. 3Co5 - 3
12:30SP Teuge 6 - Nunspeet 8Co5 - 9
Zaterdag 30 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:30Elspeet 5 - Nunspeet 8Co7 - 2
14:30VIOS V. 3 - SP Teuge 6Co4 - 3
14:45SEH 6 - KCVO 2Co1 - 7
14:30Oene 4 - csv Apeldoorn 10Co1 - 3
Zaterdag 23 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - VIOS V. 3Co5 - 3
13:00EFC '58 7 - Nunspeet 8Co2 - 4
16:00csv Apeldoorn 10 - EZC '84 4Co3 - 1
14:30KCVO 2 - Oene 4Co1 - 0
15:00SP Teuge 6 - SEH 6Co3 - 2
Zaterdag 16 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30DVS '33 Ermelo 9 - EFC '58 7Be4 - 0
Zaterdag 09 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Elspeet 5 - DVS '33 Ermelo 9Be0 - 5
Zaterdag 02 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:00EFC '58 7 - Elspeet 5Be1 - 2
 
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • Franken Elspeet
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Kok Timmerbedrijf
  • Baanmeesters
  • Bidfood
  • Bestisol
  • Notariaat Pieltjes
  • Wuestman
  • RidderhofEnStelwagen
  • De Zuyderzee
  • HuisvestingNL
  • HopInterieurs
  • Plus van der Horst
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • HGS Elspeet
  • intersport
  • Koekman
  • Bloemenhuus
  • VanAsselt
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Pdr verhuur
  • Bakker Piet
  • E.KoetsierDienstverlening
  • BalanceBV
  • ABC
  • Axxent
  • VanDenHoornOccasions
  • BronkhorstElektra
  • Optiekhuys Elspeet
  • Haklander
  • Cash Consult
  • WitteveenSchildersbedrijf
  • VeluwseAssociatie
  • xr design
  • Drogisterij De Brink
  • Koks meubelhuis
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • Calumma
  • Ho Wah
  • KoetsierMedia
  • ZeevatHypotheken
  • VSS Meat

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
axxentvierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_logo_social_media_location_10710161.png