Alle uitslagen

Zaterdag 01 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:45FC RDC JO14-2 - VVOG JO14-3JMCo3 - 3
Zaterdag 25 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Oene JO14-1 - KCVO JO14-1Co5 - 2
09:45asv Dronten JO14-3 - SV Vaassen JO14-1JMCo2 - 4
09:15Elspeet JO14-1 - FC RDC JO14-2Co1 - 0
11:00Hulshorst JO14-1JM - Robur et Velocitas JO14-2Co2 - 9
12:00VVOG JO14-3JM - Koninklijke UD JO14-1Co3 - 2
08:45Nunspeet JO14-2 - WSV JO14-3Co2 - 4
Zaterdag 18 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Oene JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-2Co1 - 3
11:00asv Dronten JO14-3 - WSV JO14-3Co7 - 3
09:15Elspeet JO14-1 - Nunspeet JO14-2Co0 - 1
09:30SV CCW '16 JO14-1 - Koninklijke UD JO14-1Co4 - 3
08:30VVOG JO14-3JM - Hulshorst JO14-1JMCo5 - 5
10:30SV Vaassen JO14-1JM - Emst JO14-1JMCo11 - 1
10:00KCVO JO14-1 - FC RDC JO14-2Co4 - 2
Donderdag 16 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00SV Vaassen JO14-1JM - KCVO JO14-1Co6 - 1
Zaterdag 11 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30FC RDC JO14-2 - SV CCW '16 JO14-1Co0 - 7
08:45Nunspeet JO14-2 - VVOG JO14-3JMCo
10:45Koninklijke UD JO14-1 - Oene JO14-1Co9 - 7
12:30WSV JO14-3 - Elspeet JO14-1Co1 - 3
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - asv Dronten JO14-3Co6 - 2
Zaterdag 04 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30SV CCW '16 JO14-1 - Oene JO14-1Co7 - 2
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Elspeet JO14-1Co6 - 2
11:15KCVO JO14-1 - asv Dronten JO14-3Co1 - 2
11:30WSV JO14-3 - Emst JO14-1JMCo2 - 3
Woensdag 24 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
18:30Emst JO14-1JM - Hulshorst JO14-1JMCo1 - 2
Zaterdag 20 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00FC RDC JO14-2 - SV Vaassen JO14-1JMCo0 - 11
11:00Hulshorst JO14-1JM - Elspeet JO14-1Co1 - 2
10:30Nunspeet JO14-2 - asv Dronten JO14-3Co1 - 1
11:30Koninklijke UD JO14-1 - KCVO JO14-1Co7 - 3
12:00Emst JO14-1JM - VVOG JO14-3JMCo2 - 3
13:00WSV JO14-3 - Oene JO14-1Co2 - 2
Donderdag 18 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
18:30Robur et Velocitas JO14-2 - SV CCW '16 JO14-1Co1 - 9
Zaterdag 13 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30Oene JO14-1 - Nunspeet JO14-2Co0 - 2
08:30asv Dronten JO14-3 - Hulshorst JO14-1JMCo1 - 4
09:15Elspeet JO14-1 - VVOG JO14-3JMCo2 - 3
09:30SV CCW '16 JO14-1 - WSV JO14-3Co4 - 2
09:45FC RDC JO14-2 - Emst JO14-1JMCo5 - 1
11:30SV Vaassen JO14-1JM - Koninklijke UD JO14-1Co5 - 2
11:15KCVO JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-2Co2 - 4
Donderdag 11 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Robur et Velocitas JO14-2 - SV Vaassen JO14-1JMCo4 - 2
Zaterdag 06 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Hulshorst JO14-1JM - Oene JO14-1Co5 - 2
10:30VVOG JO14-3JM - asv Dronten JO14-3Co4 - 4
08:45Nunspeet JO14-2 - SV CCW '16 JO14-1Co3 - 3
11:00Koninklijke UD JO14-1 - FC RDC JO14-2Co6 - 0
12:00Emst JO14-1JM - Elspeet JO14-1Co0 - 0
11:00WSV JO14-3 - KCVO JO14-1Co9 - 0
Woensdag 03 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
18:30Koninklijke UD JO14-1 - WSV JO14-3Co5 - 2
Dinsdag 02 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
18:45Emst JO14-1JM - Oene JO14-1Co1 - 2
Zaterdag 30 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Oene JO14-1Co3 - 1
11:30Koninklijke UD JO14-1 - Hulshorst JO14-1JMCo4 - 3
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - Nunspeet JO14-2Co4 - 2
10:00Emst JO14-1JM - SV CCW '16 JO14-1Co1 - 8
Zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30Oene JO14-1 - VVOG JO14-3JMCo2 - 1
11:15asv Dronten JO14-3 - Elspeet JO14-1Co1 - 2
09:30SV CCW '16 JO14-1 - Hulshorst JO14-1JMCo6 - 2
09:30FC RDC JO14-2 - Robur et Velocitas JO14-2Co0 - 3
11:15SV Vaassen JO14-1JM - WSV JO14-3Co3 - 2
11:15KCVO JO14-1 - Nunspeet JO14-2Co1 - 7
11:30Koninklijke UD JO14-1 - Emst JO14-1JMCo4 - 3
Zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:15Elspeet JO14-1 - Oene JO14-1Co1 - 3
11:00Hulshorst JO14-1JM - KCVO JO14-1Co7 - 1
10:30VVOG JO14-3JM - SV CCW '16 JO14-1Co2 - 2
08:45Nunspeet JO14-2 - SV Vaassen JO14-1JMCo5 - 3
12:00Emst JO14-1JM - asv Dronten JO14-3Co2 - 5
10:30WSV JO14-3 - FC RDC JO14-2Co3 - 2
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - Koninklijke UD JO14-1Co1 - 5
Zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Oene JO14-1 - asv Dronten JO14-3Co1 - 2
09:30SV CCW '16 JO14-1 - Elspeet JO14-1Co5 - 2
09:30FC RDC JO14-2 - Nunspeet JO14-2Co2 - 4
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Hulshorst JO14-1JMCo7 - 1
11:15KCVO JO14-1 - VVOG JO14-3JMCo3 - 3
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - Emst JO14-1JMCo2 - 2
Zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:30asv Dronten JO14-3 - SV CCW '16 JO14-1Co2 - 4
09:15Elspeet JO14-1 - KCVO JO14-1Co6 - 1
11:00Hulshorst JO14-1JM - FC RDC JO14-2Co9 - 1
10:30Nunspeet JO14-2 - Koninklijke UD JO14-1Co2 - 3
10:30VVOG JO14-3JM - SV Vaassen JO14-1JMCo2 - 5
12:00WSV JO14-3 - Robur et Velocitas JO14-2Co1 - 7
Zaterdag 24 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00FC RDC JO14-2 - asv Dronten JO14-3Co3 - 6
11:15KCVO JO14-1 - SV CCW '16 JO14-1Co1 - 5
11:30Koninklijke UD JO14-1 - Elspeet JO14-1Co5 - 2
12:00Emst JO14-1JM - Nunspeet JO14-2Co1 - 5
13:30WSV JO14-3 - Hulshorst JO14-1JMCo1 - 6
Zaterdag 10 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:15Elspeet JO14-1 - sv Harskamp JO14-1Vr5 - 2
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - VVOG JO14-3JMCo5 - 2
Zaterdag 03 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00asv Dronten JO14-3 - Koninklijke UD JO14-1Co1 - 4
08:30Oene JO14-1 - FC RDC JO14-2Co10 - 1
09:15Elspeet JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-2Co2 - 2
09:30SV CCW '16 JO14-1 - SV Vaassen JO14-1JMCo5 - 1
11:00Hulshorst JO14-1JM - Nunspeet JO14-2Co5 - 3
10:30VVOG JO14-3JM - WSV JO14-3Co4 - 2
11:15KCVO JO14-1 - Emst JO14-1JMCo4 - 4
Zaterdag 27 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:45Elspeet JO14-1 - CCW '16 JO14-1Vr5 - 3
Zaterdag 20 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Elspeet JO14-1 - Stroe JO14-1VrAfgelast
Zaterdag 13 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Elspeet JO14-1 - SDCP JO14-2Vr1 - 2
Zaterdag 16 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Hulshorst JO14-1JM - SV Vaassen JO14-1JMCo5 - 2
08:45Nunspeet JO14-2 - Emst JO14-1JMCo4 - 1
12:30Epe JO14-2 - Elspeet JO14-1Co1 - 5
13:00Robur et Velocitas JO14-2 - sv Orderbos JO14-1JMCo0 - 0
Zaterdag 09 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:15Elspeet JO14-1 - Emst JO14-1JMCo5 - 0
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Robur et Velocitas JO14-2Co4 - 0
12:15Epe JO14-2 - Hulshorst JO14-1JMCo1 - 11
12:00sv Orderbos JO14-1JM - Nunspeet JO14-2Co6 - 2
Zaterdag 02 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Hulshorst JO14-1JM - Elspeet JO14-1Co3 - 1
10:30Nunspeet JO14-2 - SV Vaassen JO14-1JMCo1 - 2
12:00Emst JO14-1JM - sv Orderbos JO14-1JMCo
13:45Robur et Velocitas JO14-2 - Epe JO14-2Co8 - 0
Zaterdag 25 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Hulshorst JO14-1JM - Robur et Velocitas JO14-2Co3 - 5
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Emst JO14-1JMCo
10:45Epe JO14-2 - Nunspeet JO14-2Co
11:00sv Orderbos JO14-1JM - Elspeet JO14-1Co4 - 2
Zaterdag 18 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:45Nunspeet JO14-2 - Hulshorst JO14-1JMCo3 - 2
09:15Elspeet JO14-1 - Robur et Velocitas JO14-2Co1 - 1
12:00sv Orderbos JO14-1JM - SV Vaassen JO14-1JMCo5 - 2
Zaterdag 11 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Hulshorst JO14-1JM - Emst JO14-1JMCo6 - 4
10:45SV Vaassen JO14-1JM - Elspeet JO14-1CoAfgelast
12:30Epe JO14-2 - sv Orderbos JO14-1JMCo
13:30Robur et Velocitas JO14-2 - Nunspeet JO14-2Co3 - 2
Zaterdag 04 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:15Elspeet JO14-1 - Nunspeet JO14-2Co0 - 2
11:15SV Vaassen JO14-1JM - Epe JO14-2Co2 - 1
12:00sv Orderbos JO14-1JM - Hulshorst JO14-1JMCo7 - 3
12:00Emst JO14-1JM - Robur et Velocitas JO14-2Co4 - 3
Zaterdag 28 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:15Elspeet JO14-1 - Oene JO14-1Vr7 - 1
Zaterdag 21 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:45VVOP JO14-2 - Elspeet JO14-1Be2 - 2
10:30Hulshorst JO14-1JM - SDV Barneveld JO14-3Be8 - 2
Dinsdag 10 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Hoevelaken JO14-1 - NSC Nijkerk JO14-1Be1 - 7
Maandag 09 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00EFC '58 JO14-1 - VVOG JO14-3JMBe2 - 2
Zaterdag 07 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00SDV Barneveld JO14-3 - EFC '58 JO14-1Be0 - 10
09:15Elspeet JO14-1 - Hulshorst JO14-1JMBe4 - 2
10:00NSC Nijkerk JO14-1 - VVOP JO14-2Be2 - 0
12:15VVOG JO14-3JM - Hoevelaken JO14-1Be5 - 3
Zaterdag 30 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:30Hoevelaken JO14-1 - Elspeet JO14-1Be2 - 1
10:30VVOP JO14-2 - VVOG JO14-3JMBe4 - 5
10:00NSC Nijkerk JO14-1 - SDV Barneveld JO14-3Be4 - 0
10:30Hulshorst JO14-1JM - EFC '58 JO14-1Be0 - 10
Zaterdag 23 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00SDV Barneveld JO14-3 - VVOP JO14-2Be1 - 3
09:15Elspeet JO14-1 - NSC Nijkerk JO14-1Be6 - 2
12:00VVOG JO14-3JM - Hulshorst JO14-1JMBe2 - 3
11:00EFC '58 JO14-1 - Hoevelaken JO14-1Be7 - 1
Zaterdag 16 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:30Hoevelaken JO14-1 - VVOP JO14-2Be3 - 1
10:30Hulshorst JO14-1JM - NSC Nijkerk JO14-1Be5 - 2
12:00VVOG JO14-3JM - SDV Barneveld JO14-3Be0 - 3
10:00EFC '58 JO14-1 - Elspeet JO14-1Be6 - 1
Zaterdag 09 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:30Hoevelaken JO14-1 - SDV Barneveld JO14-3Be9 - 1
09:15Elspeet JO14-1 - VVOG JO14-3JMBe6 - 0
10:00VVOP JO14-2 - Hulshorst JO14-1JMBe4 - 3
09:00NSC Nijkerk JO14-1 - EFC '58 JO14-1Be2 - 2
Zaterdag 02 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:15SDV Barneveld JO14-3 - Elspeet JO14-1Be0 - 5
10:30VVOG JO14-3JM - NSC Nijkerk JO14-1Be0 - 8
10:30Hulshorst JO14-1JM - Hoevelaken JO14-1Be3 - 6
09:00EFC '58 JO14-1 - VVOP JO14-2Be9 - 4
Woensdag 30 augustus 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Elspeet JO14-1 - Nunspeet JO14-2Vr2 - 4
Zaterdag 26 augustus 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Elspeet JO14-1 - SV Vaassen JO14-1Vr4 - 2
 
  • Plus van der Horst
  • Ho Wah
  • VanAsselt
  • WitteveenSchildersbedrijf
  • Pdr verhuur
  • Koks meubelhuis
  • HopInterieurs
  • Bidfood
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • HGS Elspeet
  • ABC
  • HuisvestingNL
  • Bloemenhuus
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Bakker Piet
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • BalanceBV
  • Axxent
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • Doeg
  • intersport
  • Drogisterij De Brink
  • RidderhofEnStelwagen
  • BronkhorstElektra
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • Haklander
  • Calumma
  • VSS Meat
  • E.KoetsierDienstverlening
  • Kok Timmerbedrijf
  • Bestisol
  • Wuestman
  • De Zuyderzee
  • Franken Elspeet
  • Cash Consult
  • xr design
  • Koekman
  • VeluwseAssociatie
  • Optiekhuys Elspeet
  • VanDenHoornOccasions
  • Notariaat Pieltjes
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • KoetsierMedia
  • ZeevatHypotheken

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
axxentvierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_logo_social_media_location_10710161.png