Alle uitslagen

Dinsdag 24 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00V en L JO15-1JM - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo4 - 6
Zaterdag 21 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:45Sparta Nijkerk JO15-3 - Robur et Velocitas JO15-2Co0 - 3
10:30Hierden JO15-2G - DSV '61 JO15-1Co1 - 6
10:30Nunspeet JO15-2 - VVOP JO15-2Co1 - 1
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - csv Apeldoorn JO15-3Co2 - 1
11:15Elspeet JO15-2 - WSV JO15-3JMCo2 - 0
Maandag 16 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Hierden JO15-2G - WSV JO15-3JMCo0 - 3
Zaterdag 14 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00VVOP JO15-2 - Sparta Nijkerk JO15-3Co1 - 1
10:30DSV '61 JO15-1 - Nunspeet JO15-2Co4 - 2
10:30csv Apeldoorn JO15-3 - Hierden JO15-2GCo9 - 0
11:45Robur et Velocitas JO15-2 - Elspeet JO15-2Co11 - 0
Zaterdag 07 mei 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30VVOP JO15-2 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo5 - 2
Zaterdag 23 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Sparta Nijkerk JO15-3 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo3 - 4
12:15Nunspeet JO15-2 - csv Apeldoorn JO15-3Co1 - 0
10:45Elspeet JO15-2 - DSV '61 JO15-1Co0 - 8
11:45Robur et Velocitas JO15-2 - V en L JO15-1JMCo3 - 5
Zaterdag 16 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Nunspeet JO15-2 - Robur et Velocitas JO15-2Co9 - 2
Zaterdag 09 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30DSV '61 JO15-1 - Sparta Nijkerk JO15-3Co3 - 1
14:00V en L JO15-1JM - Nunspeet JO15-2Co1 - 3
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - Hierden JO15-2GCo3 - 1
14:40WSV JO15-3JM - Robur et Velocitas JO15-2Co7 - 0
Zaterdag 02 april 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:45Sparta Nijkerk JO15-3 - Hierden JO15-2GCo5 - 1
10:30DSV '61 JO15-1 - csv Apeldoorn JO15-3Co3 - 2
10:45Elspeet JO15-2 - V en L JO15-1JMCo3 - 7
11:45WSV JO15-3JM - VVOP JO15-2Co4 - 0
Zaterdag 26 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:45Robur et Velocitas JO15-2 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo0 - 1
14:00V en L JO15-1JM - Hierden JO15-2GCo8 - 2
12:30Sparta Nijkerk JO15-3 - WSV JO15-3JMCo0 - 7
Zaterdag 19 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Nunspeet JO15-2 - Sparta Nijkerk JO15-3Co6 - 0
10:45Elspeet JO15-2 - Hierden JO15-2GCo3 - 5
11:45Robur et Velocitas JO15-2 - DSV '61 JO15-1Co1 - 2
14:00V en L JO15-1JM - VVOP JO15-2Co3 - 2
12:00WSV JO15-3JM - csv Apeldoorn JO15-3Co4 - 2
Zaterdag 12 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Hierden JO15-2G - VVOP JO15-2Co0 - 0
10:30DSV '61 JO15-1 - V en L JO15-1JMCo5 - 2
10:30Nunspeet JO15-2 - Elspeet JO15-2Co6 - 0
11:30csv Apeldoorn JO15-3 - Robur et Velocitas JO15-2Co4 - 4
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - WSV JO15-3JMCo1 - 1
Zaterdag 05 maart 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - csv Apeldoorn JO15-3Co0 - 0
10:00Batavia '90 JO15-2d - Nunspeet JO15-2Co3 - 2
11:45Robur et Velocitas JO15-2 - Hierden JO15-2GCo5 - 2
11:00WSV JO15-3JM - DSV '61 JO15-1Co5 - 0
Zaterdag 26 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - Sparta Nijkerk JO15-3Co3 - 6
Zaterdag 19 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Hierden JO15-2G - Nunspeet JO15-2Co1 - 5
10:00VVOP JO15-2 - Robur et Velocitas JO15-2Co2 - 2
11:00csv Apeldoorn JO15-3 - Sparta Nijkerk JO15-3Co6 - 2
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - DSV '61 JO15-1Co2 - 4
14:00V en L JO15-1JM - WSV JO15-3JMCo1 - 3
Zaterdag 12 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Hierden JO15-2G - Batavia '90 JO15-2dCo6 - 0
10:30DSV '61 JO15-1 - VVOP JO15-2Co3 - 0
11:30csv Apeldoorn JO15-3 - V en L JO15-1JMCo8 - 5
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - Elspeet JO15-2Co2 - 6
Zaterdag 05 februari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00VVOP JO15-2 - csv Apeldoorn JO15-3Co4 - 1
13:00WSV JO15-3JM - Nunspeet JO15-2Co1 - 1
Zaterdag 29 januari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Batavia '90 JO15-2d - Elspeet JO15-2Co5 - 2
Zaterdag 22 januari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - Epe JO15-2GCo-
10:30SDC Putten JO15-2 - WSV JO15-3JMCo-
10:00EFC '58 JO15-1 - Elspeet JO15-2VrAfgelast
Zaterdag 15 januari 2022
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00WSV JO15-3JM - Epe JO15-2GCo-
10:30Elspeet JO15-2 - Nunspeet JO15-2VrAfgelast
Zaterdag 18 december 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Prins Bernhard JO15-1 - Sparta Nijkerk JO15-4Co4 - 2
10:30WSV JO15-3JM - Elspeet JO15-2CoAfgelast
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - V en L JO15-1JMCo
Zaterdag 11 december 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - Sparta Nijkerk JO15-4Co4 - 0
11:45csv Apeldoorn JO15-3 - Prins Bernhard JO15-1Co6 - 1
Zaterdag 04 december 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00SDC Putten JO15-2 - csv Apeldoorn JO15-3Co3 - 2
10:00Prins Bernhard JO15-1 - V en L JO15-1JMCo6 - 6
09:00Epe JO15-2G - Elspeet JO15-2Co7 - 0
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - WSV JO15-3JMCo1 - 1
Zaterdag 27 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - SDC Putten JO15-2Co0 - 3
10:30csv Apeldoorn JO15-3 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo5 - 3
14:00V en L JO15-1JM - Sparta Nijkerk JO15-4Co
Zaterdag 20 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30Sparta Nijkerk JO15-4 - csv Apeldoorn JO15-3Co0 - 4
09:00Epe JO15-2G - V en L JO15-1JMCo8 - 5
Zaterdag 13 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:00V en L JO15-1JM - WSV JO15-3JMCo1 - 2
11:30csv Apeldoorn JO15-3 - Elspeet JO15-2Co6 - 2
Zaterdag 06 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:30Sparta Nijkerk JO15-4 - SDC Putten JO15-2Co1 - 8
10:00Prins Bernhard JO15-1 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo0 - 4
12:30csv Apeldoorn JO15-3 - Epe JO15-2GCo3 - 1
14:00V en L JO15-1JM - Elspeet JO15-2Co5 - 3
Maandag 01 november 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Prins Bernhard JO15-1 - WSV JO15-3JMCo1 - 3
Zaterdag 30 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00SDC Putten JO15-2 - V en L JO15-1JMCo6 - 5
11:45Epe JO15-2G - Prins Bernhard JO15-1Co10 - 0
15:00Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - Sparta Nijkerk JO15-4Co5 - 3
Zaterdag 09 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - Apeldoornse Boys JO15-1 ZACo2 - 2
11:15Horst FC JO15-2G - DVS '33 Ermelo JO15-3Co0 - 19
10:45Epe JO15-2G - SDC Putten JO15-2Co3 - 3
13:00WSV JO15-3JM - Sparta Nijkerk JO15-4Co9 - 0
14:00V en L JO15-1JM - csv Apeldoorn JO15-3Co4 - 5
Zaterdag 02 oktober 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
08:45DVS '33 Ermelo JO15-3 - Epe JO15-2GCo10 - 3
10:00Prins Bernhard JO15-1 - Elspeet JO15-2Co1 - 1
10:30csv Apeldoorn JO15-3 - Horst FC JO15-2GCo16 - 1
14:30Apeldoornse Boys JO15-1 ZA - SDC Putten JO15-2Co0 - 6
Zaterdag 25 september 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00SDC Putten JO15-2 - Prins Bernhard JO15-1Co7 - 1
11:15Horst FC JO15-2G - V en L JO15-1JMCo1 - 9
09:00Epe JO15-2G - Sparta Nijkerk JO15-4Co5 - 3
11:15WSV JO15-3JM - csv Apeldoorn JO15-3Co3 - 1
10:45Elspeet JO15-2 - DVS '33 JO15-3Co0 - 9
Zaterdag 18 september 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:45KCVO JO15-2 - Elspeet JO15-2Be0 - 2
10:30Nunspeet JO15-2 - Hulshorst JO15-1Be15 - 2
Zaterdag 11 september 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:45Nunspeet JO15-2 - KCVO JO15-2Be12 - 1
10:30Hulshorst JO15-1 - Elspeet JO15-2Be3 - 3
Zaterdag 04 september 2021
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:45Elspeet JO15-2 - Nunspeet JO15-2Be1 - 3
  • VSS Meat
  • Pdr verhuur
  • Drogisterij De Brink
  • Plus van der Horst
  • Kok Timmerbedrijf
  • Optiekhuys Elspeet
  • Cash Consult
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Wuestman
  • ABC
  • Koks meubelhuis
  • Notariaat Pieltjes
  • Uddelaer Sportbier
  • HuisvestingNL
  • Ho Wah
  • Haklander
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Bloemenhuus
  • Bidfood
  • ZeevatHypotheken
  • FysioHolland
  • Bakker Piet
  • Franken Elspeet
  • HopInterieurs
  • HGS Elspeet
  • Bestisol
  • Acc'nt
  • De Zuyderzee
  • intersport
  • Bakkerij tstoepje
  • Koekman
  • xr design
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Axxent Groep
  • KoetsierMedia
  • VanDenHoornOccasions
  • BalanceBV
  • Jan de Ruiter schilderwerken

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo_axxentgroup-vierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png