Alle uitslagen

Zaterdag 08 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00WSV JO17-2 - AGOVV JO17-1Co0 - 3
Woensdag 05 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:45Zeewolde JO17-2 - csv Apeldoorn JO17-3Co5 - 2
Zaterdag 01 juni 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00DSV '61 JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-2Co1 - 2
12:30WSV JO17-2 - Zeewolde JO17-2Co3 - 0
Zaterdag 25 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Go Ahead Kampen JO17-2 - AGOVV JO17-1Co1 - 4
13:00Lelystad '67 JO17-1 - Apeldoornse Boys JO17-1Co4 - 3
10:30Zeewolde JO17-2 - BAS JO17-1Co3 - 4
Woensdag 22 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30OWIOS JO17-1 - BAS JO17-1Co0 - 4
19:30DSV '61 JO17-1 - AGOVV JO17-1Co0 - 6
Zaterdag 18 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Go Ahead Kampen JO17-2 - OWIOS JO17-1Co3 - 6
14:00AGOVV JO17-1 - Elspeet JO17-1Co2 - 3
10:00Apeldoornse Boys JO17-1 - DSV '61 JO17-1Co2 - 2
13:00Lelystad '67 JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co3 - 1
14:30asv Dronten JO17-2JM - Zeewolde JO17-2Co4 - 2
13:00BAS JO17-1 - WSV JO17-2Co3 - 3
Zaterdag 11 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30OWIOS JO17-1 - Lelystad '67 JO17-1Co3 - 4
11:00Elspeet JO17-1 - Apeldoornse Boys JO17-1Co5 - 0
14:00csv Apeldoorn JO17-3 - asv Dronten JO17-2JMCo5 - 2
Zaterdag 04 mei 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:30csv Apeldoorn JO17-3 - WSV JO17-2Co4 - 4
Maandag 29 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:15Elspeet JO17-1 - BAS JO17-1Co4 - 1
Zaterdag 20 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30OWIOS JO17-1 - Apeldoornse Boys JO17-1Co1 - 3
13:00Lelystad '67 JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-2Co4 - 2
11:00WSV JO17-2 - asv Dronten JO17-2JMCo6 - 1
Zaterdag 13 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Zeewolde JO17-2 - Lelystad '67 JO17-1Co0 - 3
11:30AGOVV JO17-1 - OWIOS JO17-1Co1 - 1
12:00Apeldoornse Boys JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-2Co5 - 0
13:00BAS JO17-1 - DSV '61 JO17-1Co1 - 2
14:40asv Dronten JO17-2JM - Elspeet JO17-1Co0 - 2
Zaterdag 06 april 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Elspeet JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co6 - 0
12:00DSV '61 JO17-1 - asv Dronten JO17-2JMCo3 - 2
Zaterdag 30 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30csv Apeldoorn JO17-3 - AGOVV JO17-1Co1 - 1
10:30OWIOS JO17-1 - WSV JO17-2Co3 - 2
11:00Rood Wit '58 JO17-1 - Elspeet JO17-1 Vr-
Woensdag 27 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30DSV '61 JO17-1 - Zeewolde JO17-2Co-
Zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Zeewolde JO17-2 - Elspeet JO17-1Co2 - 3
10:30csv Apeldoorn JO17-3 - DSV '61 JO17-1Co1 - 2
12:30AGOVV JO17-1 - Apeldoornse Boys JO17-1Co1 - 0
13:00BAS JO17-1 - Go Ahead Kampen JO17-2Co3 - 2
12:30asv Dronten JO17-2JM - OWIOS JO17-1Co1 - 3
15:00WSV JO17-2 - Lelystad '67 JO17-1Co2 - 3
Zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30OWIOS JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co5 - 0
12:00Apeldoornse Boys JO17-1 - BAS JO17-1Co0 - 2
13:00Go Ahead Kampen JO17-2 - asv Dronten JO17-2JMCo4 - 2
13:30Lelystad '67 JO17-1 - AGOVV JO17-1Co3 - 0
11:00Elspeet JO17-1 - WSV JO17-2Co4 - 2
Zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Zeewolde JO17-2 - OWIOS JO17-1Co2 - 5
11:00Elspeet JO17-1 - Lelystad '67 JO17-1Co2 - 1
10:30csv Apeldoorn JO17-3 - Go Ahead Kampen JO17-2Co4 - 1
13:00BAS JO17-1 - AGOVV JO17-1Co2 - 4
14:30asv Dronten JO17-2JM - Apeldoornse Boys JO17-1Co2 - 0
14:30WSV JO17-2 - DSV '61 JO17-1Co1 - 4
Zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00AGOVV JO17-1 - asv Dronten JO17-2JMCo2 - 0
12:00DSV '61 JO17-1 - Elspeet JO17-1Co4 - 4
12:00Apeldoornse Boys JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co0 - 8
13:15Go Ahead Kampen JO17-2 - Zeewolde JO17-2Co2 - 1
13:30Lelystad '67 JO17-1 - BAS JO17-1Co0 - 1
Zaterdag 24 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Zeewolde JO17-2 - Apeldoornse Boys JO17-1Co1 - 4
12:00DSV '61 JO17-1 - Lelystad '67 JO17-1Co1 - 2
Dinsdag 13 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00asv Dronten JO17-2JM - BAS JO17-1Co2 - 4
Zaterdag 10 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00BAS JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co3 - 5
11:00Elspeet JO17-1 - OWIOS JO17-1Co2 - 3
12:30WSV JO17-2 - Go Ahead Kampen JO17-2Co2 - 0
Zaterdag 03 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00OWIOS JO17-1 - DSV '61 JO17-1Co1 - 4
13:00AGOVV JO17-1 - Zeewolde JO17-2Co3 - 1
13:00Lelystad '67 JO17-1 - asv Dronten JO17-2JMCo3 - 3
13:15Go Ahead Kampen JO17-2 - Elspeet JO17-1Co1 - 2
12:00Apeldoornse Boys JO17-1 - WSV JO17-2Co3 - 7
Zaterdag 27 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:15Elspeet JO17-1 - CCW '16 JO17-1Vr3 - 0
Zaterdag 20 januari 2024
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Owios JO17-1 - Elspeet JO17-1 VrAfgelast
Dinsdag 19 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:45Elspeet JO17-1 - Barneveld JO17-1Co1 - 2
Zaterdag 16 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30csv Apeldoorn JO17-3 - Elspeet JO17-1Co0 - 3
12:25Barneveld JO17-1 - Harskamp JO17-1Co2 - 6
14:00ONA '53 JO17-1 - Fortissimo JO17-1Co1 - 4
Zaterdag 09 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Fortissimo JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co2 - 2
12:00Rood-Wit '58 JO17-1 - Harskamp JO17-1Co2 - 2
Zaterdag 02 december 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Harskamp JO17-1 - Elspeet JO17-1Co2 - 3
11:00Barneveld JO17-1 - Fortissimo JO17-1Co
12:30ONA '53 JO17-1 - Rood-Wit '58 JO17-1Co
Maandag 27 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Elspeet JO17-1 - Fortissimo JO17-1Co1 - 2
Zaterdag 25 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Fortissimo JO17-1 - Harskamp JO17-1Co1 - 2
11:00Elspeet JO17-1 - Rood-Wit '58 JO17-1Co1 - 2
13:00ONA '53 JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co
Zaterdag 18 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Rood-Wit '58 JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co4 - 0
11:00Barneveld JO17-1 - ONA '53 JO17-1Co2 - 0
Zaterdag 11 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:00Fortissimo JO17-1 - Rood-Wit '58 JO17-1Co0 - 3
12:00ONA '53 JO17-1 - Harskamp JO17-1Co6 - 0
12:00Elspeet JO17-1 - SEH JO17-1Vr1 - 1
Woensdag 08 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:45csv Apeldoorn JO17-3 - Barneveld JO17-1Co1 - 1
Zaterdag 04 november 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Harskamp JO17-1 - csv Apeldoorn JO17-3Co4 - 2
11:00Rood-Wit '58 JO17-1 - Barneveld JO17-1Co2 - 2
11:00Elspeet JO17-1 - ONA '53 JO17-1Co2 - 0
Zaterdag 28 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Elspeet JO17-1 - vv Beekbergen JO17-1Vr5 - 1
Zaterdag 21 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:15Zeewolde JO17-2 - BAS JO17-1Be2 - 2
Dinsdag 17 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Lelystad '67 JO17-1 - BAS JO17-1Be1 - 2
Zaterdag 14 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Elspeet JO17-1 - Nunspeet JO17-2Be3 - 2
11:30DSV '61 JO17-1 - Zeewolde JO17-2Be0 - 1
12:30Hierden JO17-2 - ESC JO17-1Be2 - 4
Zaterdag 07 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:30Nunspeet JO17-2 - DSV '61 JO17-1Be2 - 4
12:15ESC JO17-1 - Elspeet JO17-1Be3 - 2
12:00BAS JO17-1 - Hierden JO17-2Be8 - 1
Dinsdag 03 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Zeewolde JO17-2 - Lelystad '67 JO17-1Be5 - 3
Maandag 02 oktober 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Elspeet JO17-1 - DSV '61 JO17-1Be2 - 2
Zaterdag 30 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:30Hierden JO17-2 - Zeewolde JO17-2Be2 - 4
10:00BAS JO17-1 - Nunspeet JO17-2Be7 - 0
14:30Lelystad '67 JO17-1 - ESC JO17-1Be2 - 6
Dinsdag 26 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:00Lelystad '67 JO17-1 - Hierden JO17-2Be6 - 2
Zaterdag 23 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:15Zeewolde JO17-2 - Elspeet JO17-1Be3 - 1
12:30Nunspeet JO17-2 - Hierden JO17-2Be3 - 5
12:00DSV '61 JO17-1 - Lelystad '67 JO17-1Be4 - 1
12:15ESC JO17-1 - BAS JO17-1Be1 - 2
Zaterdag 16 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
13:00Zeewolde JO17-2 - Nunspeet JO17-2Be2 - 1
11:00Elspeet JO17-1 - BAS JO17-1Be3 - 2
12:00DSV '61 JO17-1 - ESC JO17-1Be2 - 2
14:30Lelystad '67 JO17-1 - Hierden JO17-2Be
Maandag 11 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
19:30Elspeet JO17-1 - Lelystad '67 JO17-1Be4 - 0
Zaterdag 09 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
12:15Hierden JO17-2 - Elspeet JO17-1Be1 - 9
12:15ESC JO17-1 - Zeewolde JO17-2Be1 - 3
14:00Lelystad '67 JO17-1 - Nunspeet JO17-2Be4 - 2
10:00BAS JO17-1 - DSV '61 JO17-1Be0 - 4
Zaterdag 02 september 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:30Nunspeet JO17-2 - ESC JO17-1Be1 - 1
12:00DSV '61 JO17-1 - Hierden JO17-2Be3 - 2
11:00Elspeet JO17-1 - sc Klarenbeek JO17-1Vr4 - 2
Zaterdag 26 augustus 2023
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
11:00Elspeet JO17-1 - Nunspeet JO17-2Vr2 - 0
 
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • HGS Elspeet
  • Calumma
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Koekman
  • Franken Elspeet
  • VSS Meat
  • BalanceBV
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Plus van der Horst
  • KoetsierMedia
  • BronkhorstElektra
  • RidderhofEnStelwagen
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • Bloemenhuus
  • Optiekhuys Elspeet
  • ABC
  • Pdr verhuur
  • Bakker Piet
  • VeluwseAssociatie
  • Ho Wah
  • ZeevatHypotheken
  • Doeg
  • VanDenHoornOccasions
  • Notariaat Pieltjes
  • E.KoetsierDienstverlening
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • Haklander
  • intersport
  • HuisvestingNL
  • Wuestman
  • Bidfood
  • xr design
  • De Zuyderzee
  • HopInterieurs
  • Baanmeesters
  • Axxent
  • Drogisterij De Brink
  • WitteveenSchildersbedrijf
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • VanAsselt
  • Koks meubelhuis
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • Bestisol
  • Cash Consult

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727

Hoofdsponsor

Image
Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
axxentvierkant1.png
huisvestingnlvierkant.jpg
plusvanderhorstvierkant.png
balancevierkant.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_logo_social_media_location_10710161.png