Nieuws

Voorbeschouwing Elspeet 1 - Terschuurse Boys 1

Met de komst van de betere weersomstandigheden nadert de competitie haar ontknoping. Daarin treft Elspeet zaterdag, na de thuiswedstrijd van vorige week tegen koploper VV Unicum, opnieuw een hoog geklasseerde tegenstander. Ditmaal is VV Terschuurse Boys, de gedeelde nummer twee van de ranglijst, de tegenstander. De wedstrijd staat onder leiding van de heer E.J. Huisman uit Westervoort.

Elspeet heeft toch wel een katertje overgehouden aan het treffen met koploper VV Unicum. Hoewel er enkele hachelijke momenten werden overleefd, was het aantal 100% kansen zeker in het voordeel van Elspeet. Met het vizier iets meer op scherp had er dan ook minimaal een punt behaald kunnen worden tegen een elftal dat met kop en schouders uitsteekt boven de rest. Maar tijd om te treuren is er niet. Het cliché luidt dat er nog zes finales worden gespeeld waarin moet worden gestreden voor klassebehoud. Wat dat betreft biedt de wedstrijd van vorige week wel goede hoop, getuige de strijdlust die aan de dag werd gelegd en de goede organisatie van waaruit werd gevoetbald.

De uitwedstrijd eerder dit seizoen tegen de gasten van vandaag eindigde in een 3-2 nederlaag. Ook in die wedstrijd bleek dat Elspeet het een tegenstander die een stuk hoger op de ranglijst staat behoorlijk lastig kan maken. Zaterdag de taak om die eigenschap om te zetten in de broodnodige punten. De bezoekers zullen echter, gelet op de strijd om indirecte promotie, ook gebrand zijn om de punten mee te nemen. Voldoende belangen dus voor beide ploegen om vol voor de winst te gaan.

Ik wens iedereen een mooie voetbalmiddag toe.

Herald Hop (Keeper Elspeet 1)

elspeet1klien

 

De stand per 7 april 2018:

stand elspeet 1 per 13 april 2018

 

 • xr design
 • Bakkerij tstoepje
 • Dutch Days
 • Rabobank
 • Koks meubelhuis
 • Bloemenhuus
 • Kok Timmerbedrijf
 • HGS Elspeet
 • VSS Meat
 • HopInterieurs
 • Cash Consult
 • B van de Steeg
 • Drogisterij De Brink
 • JKN Sport
 • Franken Elspeet
 • Notariaat Pieltjes
 • Hardenberg garantiemakelaars
 • Stakenberg
 • van de Mheen
 • ABC
 • Jan de Ruiter schilderwerken
 • Pdr verhuur
 • Bestisol
 • GVS Beveiliging & Communicatie
 • Ho Wah
 • Optiekhuys Elspeet
 • Haklander
 • fysio midden veluwe
 • intersport
 • Acc'nt
 • Plus van der Horst
 • Bakker Piet

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev2.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdsponsor

rabobank8.png

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png
© 2018 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden