Nieuws

Voorbeschouwing Elspeet 1 - Batavia '90 1

Zaterdag staat de wedstrijd Elspeet 1 - Batavia '90 1 op het programma. Allereerst wil ik de scheidsrechter van deze wedstrijd, dhr. D.J. Bos uit Wageningen, en alle supporters van Batavia van harte welkom heten.

25 november van het afgelopen jaar was de eerste ontmoeting tussen beide teams en deze zijn de meeste mensen vast nog niet vergeten. Het was meer 'blij dat ik glij' op het doorweekte veld van Batavia dan een voetbalwedstrijd. Ondanks het slechte veld kregen wij voetballes en werden we met een 6-0 nederlaag naar huis gestuurd.

Inmiddels worden de weersomstandigheden beter, maar daar worden nog geen punten mee gepakt, ook niet door Batavia. Beide teams zijn bezig met een zeer slechte reeks, zo heeft Elspeet in de laatste 7 wedstrijden 3 punten gepakt en doet Batavia het net iets beter met 4 punten. Enig verschil is dat Batavia al een periode heeft en zich kan focussen op de nacompetitie.

Deze wedstrijd aan ons de taak om een betere pot op de mat te leggen dan de uitwedstrijd, het veld kan in ieder geval geen excuus zijn. Winst is het enige dat telt om nog kans te maken om directe degradatie te ontlopen. Daarnaast zijn we zeer afhankelijk van wat er op de andere velden gebeurd.

Iedereen een fijne voetbalmiddag toegewenst!

Bart van Wincoop (Speler Elspeet 1)

elspeet1klien

 

 • Bestisol
 • GVS Beveiliging & Communicatie
 • ABC
 • HopInterieurs
 • Koks meubelhuis
 • intersport
 • xr design
 • Plus van der Horst
 • van de Mheen
 • Haklander
 • Kok Timmerbedrijf
 • Franken Elspeet
 • B van de Steeg
 • Notariaat Pieltjes
 • Rabobank
 • Bakkerij tstoepje
 • Bloemenhuus
 • Jacob Cats
 • JKN Sport
 • Ho Wah
 • Optiekhuys Elspeet
 • Drogisterij De Brink
 • Bakker Piet
 • VSS Meat
 • Jan de Ruiter schilderwerken
 • fysio midden veluwe
 • Cash Consult
 • HGS Elspeet
 • Pdr verhuur
 • Hardenberg garantiemakelaars
 • Stakenberg

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev2.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdsponsor

rabobank8.png

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

f, facebook, letter, logo, logotype icon
bird, logo, logotype, twitter icon

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png
© 2018 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden