Nieuws

Typische net niet wedstrijd voor Elspeet tegen Rood Wit '58

Zaterdag stond de eerste wedstrijd om het "echie" op het programma. Voor de beker in Putten tegen Rood Wit '58. Deze ploeg is ook een derdeklasser, maar dan in 3A. In die klasse wordt altijd wat denigrerend gesproken over 3B, wat volgens hun een veel lager niveau is.
Vooraf werd gevreesd voor een niet al te fitte selectie bij de elspeters. Dit ivm de bruiloft van assistent Mark Spijkerboer de vorige avond. Maar dat viel reuze mee. Ondergetekende had wel de nodige problemen, maar dat mag als je richting de veertig gaat.
De wedstrijd dan. Het werd vrij snel duidelijk dat beide teams een compleet andere manier van voetballen hadden. Waar Elspeet het via combinatie voetbal probeerde, was het Rood Wit '58 dat enkel de lange bal hanteerde op hoop van zegen.
Toch kwamen de mannen uit Putten op 1-0 na twintig minuten.
Het was Erwin van Leeuwen die ietwat knullig balverlies leed waardoor Rood Wit ' 58 plotseling met veel mensen doorkwam. Achterin gaven de elspeters daarna ook niet thuis, en kon er simpel binnengetikt worden.
Daarna de nodige kansen voor Elspeet. Een kopbal van Kees Pluim, een prima vrije van Niels vd Steeg en het alleen voor de keeper komen van Erwin van Leeuwen.
Toch was het allemaal te vaak besluiteloos en zonder initiatief van de elspeters.
Rood Wit '58 zette daar bar weinig tegenover. Slecht één keer was er gevaar door na een tweede corner de lat te raken. Die corner hadden ze overigens te danken aan de grens van de elspeters, die vlagde terwijl good old scheidsrechter van Leeuwen het niet waar nam. Over eerlijk vlaggen gesproken...
In het tweede bedrijf ging het spel op dezelfde voet verder. Elspeet dicteerde het spel en Rood Wit '58 bleef loeren op de counter.
Bij de elspeters was er een hoofdrol voor de ingevallen Bart vd Hoorn. Hij had de trukendoos weer meegenomen en stuurde menig tegenstander het bos in.
Toch had ook dat alles niet het nodige effect.
Het waren of geen goede voorzetten, of wel goede maar niet afgemaakt.
Zo kabbelde de match voort. Maar tien minuten voor tijd kreeg het massaal aanwezige publiek een knotsgekke slotfase voorgeschoteld.
Eerst kwamen de puttenaren op 2-0.
Even later deed Elspeet iets terug via David Bleijenberg die de keeper te snel af was.
Na deze aansluitingstreffer leken de elspeters nog kans te hebben, maar binnen de minuut was het 3-1. De bal kwam via de paal wat gelukkig voor de voeten van een speler van Rood Wit '58 die simpel kon binnen schieten.
Daarna werd Stefan vd Ridder nog in gebracht als een soort stormram, maar dat had geen effect meer.
Het slotakkoord was opnieuw voor de puttenaren die met een pegel de paal raakten.
Dinsdag wordt er thuis geoefend tegen FC Zutphen.
 
  • RidderhofEnStelwagen
  • Plus van der Horst
  • Drogisterij De Brink
  • VanDenHoornOccasions
  • Franken Elspeet
  • Koks meubelhuis
  • Doeg
  • BouwbedrijfVanDeKolk
  • De Zuyderzee
  • VeluwseAssociatie
  • intersport
  • HGS Elspeet
  • ABC
  • HuisvestingNL
  • HopInterieurs
  • Wuestman
  • xr design
  • LentinkEnDeJongeAccountantsEnAdviseurs
  • E.KoetsierDienstverlening
  • VSS Meat
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • Bidfood
  • ZeevatHypotheken
  • Optiekhuys Elspeet
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • SchuitemanGrondwerkKunstgras
  • Koekman
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Kok Timmerbedrijf
  • Haklander
  • Bloemenhuus
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Bestisol
  • Baanmeesters
  • Axxent
  • BronkhorstElektra
  • Notariaat Pieltjes
  • VanAsselt
  • KoetsierMedia
  • Pdr verhuur
  • Cash Consult
  • Calumma
  • Bakker Piet
  • BalanceBV
  • WitteveenSchildersbedrijf

Hoofdsponsor

Image

Jeugdhoofdsponsor

Image
Image

Volg ons!

if square facebook 317727

instagram_logo_2016.svg

© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark
'Op de Heide'
8075CJ Elspeet
Uddelerweg 100

Volg ons!

instagram_logo_2016.svg

instagram_logo_2016.svg

Hoofdsponsor

Image

Jeugdsponsor

Image
Image
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten