Elspeet JO12-1

Selectie

geenfoto.png Spelers: Tim Holdijk
, Tim van de Kolk
, Marthijn Hop
, Davied Troost
, Jesse de Boer
, Mirthe van Asselt
, Daniël Bouwman
, Linde Hazeleger
, Dione Kieft
, Lennart Pul

Sponsoren

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Competitie - 3e klasse 17

Donderdag 17 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
18:30Vroomshoopse Boys JO12-1 - De Zweef JO12-2GBe
Zaterdag 19 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Advendo '57 JO12-2G - Sparta Nijkerk JO12-3Be
09:30Rigtersbleek JO12-4 - NEO JO12-1Be
09:30SC EDS JO12-1 - SV CCW '16 JO12-1Be
10:00Robur et Velocitas JO12-4 - Elspeet JO12-1Be
10:00Longa '30 JO12-3 - DEO JO12-1Be
10:00Barbaros JO12-1 - ASV '57 JO12-1GBe
12:00Trekvogels JO12-1 - De Treffers JO12-1Be
Maandag 21 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
18:30SVI JO12-3 - JVC Dedemsvaart JO12-2Be
Woensdag 23 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
18:30Hector JO12-1 - Rigtersbleek JO12-3Be
18:30OVC '85 JO12-2 - ONA '53 JO12-1Be
18:30Eldenia JO12-2 - RKSV Driel JO12-2Be
18:30Wilsum JO12-1 - EZC '84 JO12-1GBe
Zaterdag 26 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
08:30Sparta Nijkerk JO12-3 - Lelystad '67 JO12-2Co
09:45SDV Barneveld JO12-4 - Zeewolde JO12-1Co
10:00Robur et Velocitas JO12-3 - VVOP JO12-3Co
11:00FC Horst JO12-2 - SDV Barneveld JO12-3Co
11:15VVOP JO12-2 - Nunspeet JO12-2Co
Maandag 28 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type
18:45GSV'38 JO12-1 - SJO Oeken/Brummen JO12-1Be
Zaterdag 02 november 2019
Aanvang Wedstrijd Type
08:30SDV Barneveld JO12-3 - SDV Barneveld JO12-4Co
09:15Elspeet JO12-1 - Sparta Nijkerk JO12-3Co
10:00Robur et Velocitas JO12-3 - Lelystad '67 JO12-2Co
11:15FC Horst JO12-2 - Nunspeet JO12-2Co
11:45VVOP JO12-3 - Zeewolde JO12-1Co
12:15Unicum JO12-3 - VVOP JO12-2Co
Zaterdag 09 november 2019
Aanvang Wedstrijd Type
08:30SDV Barneveld JO12-3 - Unicum JO12-3Co
09:15Elspeet JO12-1 - FC Horst JO12-2Co
10:00Nunspeet JO12-2 - Robur et Velocitas JO12-3Co
10:30Lelystad '67 JO12-2 - SDV Barneveld JO12-4Co
11:15Zeewolde JO12-1 - Sparta Nijkerk JO12-3Co
11:15VVOP JO12-3 - VVOP JO12-2Co
Zaterdag 16 november 2019
Aanvang Wedstrijd Type
08:30VVOP JO12-2 - FC Horst JO12-2Co
08:30Sparta Nijkerk JO12-3 - Robur et Velocitas JO12-3Co
08:45SDV Barneveld JO12-4 - Unicum JO12-3Co
10:00Nunspeet JO12-2 - Elspeet JO12-1Co
10:00Lelystad '67 JO12-2 - VVOP JO12-3Co
11:15Zeewolde JO12-1 - SDV Barneveld JO12-3Co

Zaterdag 12 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
10:00Robur et Velocitas JO12-3 - Elspeet JO12-1Co7 - 5
08:30Sparta Nijkerk JO12-3 - Nunspeet JO12-2Co14 - 0
08:30SDV Barneveld JO12-4 - VVOP JO12-2Co3 - 4
11:00FC Horst JO12-2 - Lelystad '67 JO12-2Co8 - 2
09:45VVOP JO12-3 - SDV Barneveld JO12-3Co1 - 16
11:00Unicum JO12-3 - Zeewolde JO12-1Co4 - 2
Zaterdag 05 oktober 2019
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
09:00Elspeet JO12-1 - VVOP JO12-3Co6 - 4
08:30SDV Barneveld JO12-3 - Robur et Velocitas JO12-3Co5 - 2
08:30VVOP JO12-2 - Sparta Nijkerk JO12-3Co2 - 3
10:00Nunspeet JO12-2 - SDV Barneveld JO12-4Co3 - 5
10:30Zeewolde JO12-1 - FC Horst JO12-2Co4 - 7
11:30Lelystad '67 JO12-2 - Unicum JO12-3Co2 - 0

# Naam
Vriendschappelijk
Vr
Beker
Be
Competitie
Co
Totaal
Tot
1Tim Holdijk9615
2Jesse de Boer426
3Linde Hazeleger325
4Mirthe van Asselt123
5Dione Kieft33
6Jarno Dijkgraaf22
7Marthijn Hop22
8Daniël Bouwman112
9Davied Troost11
Totaal: 0 22 17 39

Begeleiding

Trainer: Tim Evers
Tel: 0638717036
E-mail: timevers8075@gmail.com

Ass. Trainer: Tom van de Kolk
Tel:
E-mail:

Leider: Bart van den Hoorn
Tel:
E-mail: bartvandenhoorn96@hotmail.com

Leider: Evert van de Kolk
Tel: 06-20567048
E-mail: evertfiep@gmail.com

FunctieNaamMobielE-mail
Trainer Tim Evers 0638717036 timevers8075@gmail.com
Ass. Trainer Tom van de Kolk
Leider Bart van den Hoorn bartvandenhoorn96@hotmail.com
Leider Evert van de Kolk 06-20567048 evertfiep@gmail.com

Nieuws

  • Dutch Days
  • Bakkerij tstoepje
  • Bloemenhuus
  • VSS Meat
  • Bidfood
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • intersport
  • Cash Consult
  • Bakker Piet
  • Plus van der Horst
  • KarssenSport
  • Haklander
  • HGS Elspeet
  • Koks meubelhuis
  • Ho Wah
  • Wuestman
  • ABC
  • Bestisol
  • Franken Elspeet
  • Drogisterij De Brink
  • B van de Steeg
  • Rabobank
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • Acc'nt
  • Kok Timmerbedrijf
  • Notariaat Pieltjes
  • FysioHolland
  • xr design
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • HopInterieurs
  • Pdr verhuur
  • Optiekhuys Elspeet
  • schildersbedrijf W. Huisman

Hoofdsponsor

balancev2.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank.png

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo-balance-bvverkleind.png
rabobank-logo.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png