Elspeet 3

Selectie

geenfoto.png Spelers: , Richard van den Hoorn
, Barry de Ruiter
, Diederik v/d Hardenberg
, Alwin van Norel
, Wilbert Hazeleger
, Bela van de Steeg
, Jaap van de Steeg
, Robin Smink
, Lars van Asselt
, Berend van Panhuis
, Thomas Seijn
, Johnny van de Steeg
, Bart van Wincoop
, Rick van Voorbergen

Sponsoren

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Competitie - 4e klasse 16

Zaterdag 31 oktober 2020
Aanvang Wedstrijd Type
12:00ESC 3 - sv Reaal Dronten 3Co
12:30Elspeet 3 - DVS'33 Ermelo 4Afgelast
13:00Nunspeet 5 - VVOG 4Co
13:15Swift '64 3 - Unicum 4Co
14:30FC Horst 5 - FC Horst 4Co
16:30Zeewolde 4 - Lelystad '67 3Co
Zaterdag 07 november 2020
Aanvang Wedstrijd Type
12:15sv Reaal Dronten 3 - Swift '64 3Co
12:30Unicum 4 - ESC 3Co
12:30DVS'33 Ermelo 4 - Nunspeet 5Co
14:30VVOG 4 - Elspeet 3Afgelast
14:30FC Horst 4 - Zeewolde 4Co
14:30Lelystad '67 3 - FC Horst 5Co
Zaterdag 14 november 2020
Aanvang Wedstrijd Type
11:00EDON 2 - Wilsum 2Be
12:00ATC '65 2 - Rigtersbleek 3Be
12:15sv Reaal Dronten 3 - Olympia'28 6Be
12:30Blauw Geel '55 5 - Bennekom 4Be
12:30Helios 4 - csv Apeldoorn 5Be
12:30ZZC '20 2 - Oeken 2Be
12:30asv Dronten 8 - IJVV 4Be
12:30Blauw Wit '66 2 - Excelsior '31 7Be
12:30IJVV 7 - asv Dronten 4Be
12:30HHC Hardenberg 7 - Hulzense Boys 4Be
12:30ESA 4 - DVC '26 2 zatBe
12:45Sportlust Glanerbrug 3 - UDI 3Be
13:00Nunspeet 5 - SDC Putten 7Be
13:00Fortissimo 3 - SDV Barneveld 7Be
13:00Groessen 4 - AZC 2Be
13:00Sparta Nijkerk 3 - Batavia '90 3Be
13:30AD '69 2 - Avanti W. 2Be
13:30Kolping-Dynamo 2 - Eendracht '30 2Be
14:00ATC '65 4 - DOS '37 4Be
14:00Excelsior Z. 3 - ESA 6Be
14:15Juventa '12 2 - v.v. Twenthe 2Be
14:30UDI 2 - Bon Boys 2Be
14:30ZAC 6 - Zwolsche Boys 5Be
14:30sv Reaal Dronten 4 - Berkum 7Be
14:30Berkum 6 - WVF 4Be
14:30Kloosterhaar 2 - HHC Hardenberg 5Be
14:30SVZW 4 - v.v. Hellendoorn 3Be
14:30Bergentheim 3 - De Tukkers 2Be
14:30SDV Barneveld 6 - VVOG 4Be
14:30Veensche Boys 4 - V.V. Barneveld 3Be
14:30Terschuurse Boys 3 - OWIOS 3Be
14:30Heerde 2 - EFC '58 3Be
14:45Groen Wit '62 2 - Kon. UD 2Be
14:45PH 6 - ATC '65 3Be
15:00WVF 5 - Avereest 2Be
15:00Apeldoornse Boys 2 - Helios 3Be
15:00Vogido 5 - Sportlust Glanerbrug 2Be
15:00FC RDC 3 - csv Apeldoorn 4Be
15:00Oranje Nassau 4 - Vroomshoopse Boys 4Be
15:00Hatto Heim 4 - Oene 3Be
15:00't Harde 3 - SDC Putten 11Be
15:00Elspeet 3 - Veensche Boys 5Be
15:00Eendracht '30 3 - Quick 1888 2Be
15:00Unicum 5 - FC Horst 5Be
15:15FC Winterswijk 4 - DZC '68 5Be
15:30Krayenhoff 2 - Trekvogels 2Be
15:30Bemmel zat 5 - Spero 2 (zat)Be
15:30SML 2 - Groessen 2Be
16:00NEO 3 - PH 5Be
16:15RKHVV 2 - Bennekom 7Be
17:00Trekvogels 4 - SC Bemmel 4Be
Zaterdag 21 november 2020
Aanvang Wedstrijd Type
12:00ESC 3 - DVS'33 Ermelo 4Co
12:30Elspeet 3 - Nunspeet 5Co
14:30FC Horst 5 - VVOG 4Co
14:30FC Horst 4 - Unicum 4Co
15:00Swift '64 3 - Lelystad '67 3Co
16:30Zeewolde 4 - sv Reaal Dronten 3Co
Zaterdag 28 november 2020
Aanvang Wedstrijd Type
12:15sv Reaal Dronten 3 - Elspeet 3Co
12:30Unicum 4 - Zeewolde 4Co
13:00Nunspeet 5 - ESC 3Co
14:30DVS'33 Ermelo 4 - FC Horst 5Co
14:30VVOG 4 - Swift '64 3Co
14:30Lelystad '67 3 - FC Horst 4Co

Zaterdag 24 oktober 2020
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
14:30Lelystad '67 3 - Elspeet 3CoAfgelast
12:15sv Reaal Dronten 3 - FC Horst 4Co-
12:30Unicum 4 - FC Horst 5Co-
14:30Nunspeet 5 - Swift '64 3Co-
14:30DVS'33 Ermelo 4 - Zeewolde 4Co-
14:30VVOG 4 - ESC 3Co-
Zaterdag 17 oktober 2020
Aanvang Wedstrijd Type Uitslag
15:00Elspeet 3 - FC Horst 4CoAfgelast




Er zijn geen topscorers gevonden.


Begeleiding

Trainer: Dennis Jansen
Tel:
E-mail:

Leider: Richard van den Hoorn
Tel: 06-46783137
E-mail:

Leider: Goossen de Ruiter
Tel:
E-mail:

Grensrechter: Ryan Schouten
Tel:
E-mail:

FunctieNaamMobielE-mail
Trainer Dennis Jansen
Leider Richard van den Hoorn 06-46783137
Leider Goossen de Ruiter
Grensrechter Ryan Schouten

Nieuws

Seizoen Elspeet 3 eindigt in mineur

26 jan 2020
Zaterdag stond, wat later bleek de laatste wedstrijd van het seizoen te zijn, op het programma: thuis tegen’t…
708 Lees meer

Scheidsrechter bepaalt eindstand bij AGOVV 2 - Elspeet 3

24 nov 2019
Zaterdag stond de topper tegen AGOVV 2 op het programma. Eenmaal aangekomen op het idyllisch gelegen…
951 Lees meer
  • KarssenSport
  • Koks meubelhuis
  • Dutch Days
  • Notariaat Pieltjes
  • Jan de Ruiter schilderwerken
  • ZeevatHypotheken
  • Bidfood
  • HopInterieurs
  • schildersbedrijf W. Huisman
  • Rabobank
  • intersport
  • Acc'nt
  • Bakkerij tstoepje
  • Hardenberg garantiemakelaars
  • Cash Consult
  • Wuestman
  • ABC
  • VSS Meat
  • xr design
  • B van de Steeg
  • Ho Wah
  • Bestisol
  • HGS Elspeet
  • GVS Beveiliging & Communicatie
  • Bloemenhuus
  • Optiekhuys Elspeet
  • FysioHolland
  • Haklander
  • Bakker Piet
  • Franken Elspeet
  • Kok Timmerbedrijf
  • Plus van der Horst
  • Drogisterij De Brink
  • Pdr verhuur

Hoofdsponsor

balancev2.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank.png

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723
© 2019 - VV ELSPEET- ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN

VV Elspeet

Sportpark:
'Op de Heide'

Uddelerweg 100
8075CJ Elspeet

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden

VV Elspeet

Sportpark: 'Op de Heide'
Uddelerweg 100 8075CJ Elspeet
Postadres: Postbus 15, 8075 ZG Elspeet
Telefoon: 0577-491588

Volg ons!

if square facebook 317727
if square twitter 317723

Hoofdsponsor

balancev21.png

Jeugdhoofdsponsor

rabobank8.png
© 2019 - VV Elspeet - Alle rechten voorbehouden
Sluiten
logo-balance-bvverkleind.png
rabobank-logo.png
if_online_social_media_facebook_7343862.png
if_twitter_online_social_media_7343671.png
if_logo_social_media_location_10710161.png